Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha elegem van...

Mit csináljak ha elegem van abból hogy mindenki csak parancsolgat nekem és nyaggat, sose hallgatnak rám, csak rám akarják erőltetni amit ők akarnak, és mindenki el akar taposni, ha nem hagyom akkor meg jön a fenyegetés!?

Figyelt kérdés
Ha nem csinálom a dolgokat amiket mondanak nekem, akkor vagy megszakítják velem a kapcsolatot vagy eltiltanak attól amit szeretek nagyon! Szüleim, barátaim, ismerőseim ezt tették velem világ életemben mindig. Hiába vagyok makacs, ki állok a véleményem mellett pedig mindig.

dec. 5. 10:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy a legtöbb ember ilyen zsaroló idióta?
dec. 5. 10:16
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Rossz emberekkel vagy körülvéve. Egy normális társas kapcsolatban nincs ilyen.
dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Állandóan gunyos, sértő vicceket mondanak nekem, de ha én mondok vissza vágot kapom a szidást, hogy mégis hogy beszélek velük! Suliban is ez volt!
dec. 5. 10:20
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Így van, rossz a környezet. Ki lehet ám lépni belőle.
dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akárhol voltam ezt tették velem.
dec. 5. 13:14
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Szokd meg, tanuld meg kezelni mert a világ így működik.


Na meg nem árt elgondolkodni azon sem, hogy miért téged találnak meg ezek mindig mindenhol? Általában ha valaki ellen van a világ akkor az a valaki téved.

dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek, szép vagyok, kedves, határozott. Mindenkivel szivesen dumálok.
dec. 5. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezt látod, mások meg nem így gondolják. Ezért kell magadba nézni, megérteni mások hogy gondolkodnak, és miért úgy. Aztán mikor érted az ő gondolkodásukat akkor dönthetsz hogy melyik a jobb, a tiéd vagy az övék.
dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De hogy lássak mögéjük, ezek mögé a zsarnokoskodó emberek mögé? Kétszínüek.
dec. 5. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem mögéjük kell látni hanem beléjük. Bár ha úgy állsz hozzá hogy kétszínű zsarnokoskodó emberek akkor ez esélytelen, mert eleve elvetsz mindent amihez közük van.
dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!