Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell gyűlölni a zsidókat ?

Miért kell gyűlölni a zsidókat ?

Figyelt kérdés

-Persze minden háborút ők csinálnak

-ők uralják bankokat és a gazdaságot meg mindent is

-holokauszt nem is létezett

Stb

Van valami oka is vagy csak mindent ráfognak a zsidókra



dec. 6. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell.


De a jelenlegi háború nem segít. Mindkét oldal öl ártatlanokat, nem is keveset.

Szerintem mindkét fél hibás.

Most ne menjünk bele hogy kinek miben van igaza, mert vannak komolyabb dolgok is, de nem értek a politikához igazán.


Amúgy zsidó származású vagyok félig. Nem gyűlölöm őket.

dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha olyan csaladban nosz fel es belulrol ismered oket,akkor meg lenne a velemenyed. …. En azon voltam,h a parom csak olyan csaladbol jovo ne legyen. Megegyszer nem akarom atelni,h csak a penz szsmit es nem szamit,h eltort a lsnad vsgy fszol egesz telen annak ellenere h lenne penz futesre pl.
dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell őket gyűlölni, mint ahogy senki mást sem. Akik gyűlölik azokat ha meg akarod érteni akkor millió forrás van rá.
dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell őket gyűlölni.Őket szeretni KÖTELEZŐ.Nagy különbség.
dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Ezt én sem értem.

Gyerekkorimban is hallottam zsidózást és akkor fogalmam sem volt kik ők de valahogy maga a, szó kiejtése, csengése sem tetszett, hogy, zsidó. És máig sem tetszik.


Ugyanúgy vagyok a cigány kifejezéssel is.

Nem tartom magam rasszistának, mert vannak a magyar emberek között is bőven rossz emberek, de a cigány szó egyáltalán nem tetszik.

dec. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!