Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha valaki azt...

Mit csináljak ha valaki azt irta privátban hogy én vagyok a képen?

Figyelt kérdés
Valaki azt írta, hogy fent vagyok a blogon, meg hogy én vagyok-e a képeken(leszögezném hogy nem küldtem magamról senki, semmilyen képenet) most csak az volna a kérdésem mert, tudom hülyeség, de komolyan vegyem azt amit irt vagy ne, ha igen mit csináljak.

#Túl aggódom #Légyszí ne öljetek meg a kérdésért
dec. 10. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te amugy erted mit akarsz kerdezni?


Milyen blogon, mifele kep? Ha nem kuldtel senkinek semmit hogyan kerulhetett oda? Ha nyilvanos helyen keszult kep, min aggodsz?

dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ok, így az elején tisztázzuk le. Rólad van-e a kép vagy nem?

Ha igen, hogyan került oda, ha te senkinek nem küldtél semmit? Ha pedig nem rólad van a kép, akkor mi a probléma?

dec. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon terjed olyan, hogy küldenek egy linket és azt állítják te vagy rajta meztelenül stb. aztán ha rámész a linkre, vírust kapsz.
dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Plusz, az MI kepes hamis kepet gyartani, ami meggyozonek tunik, de gyakorlatilag hamis. Emlekezz vissza a Ferenc paparol keringo kepekre, amik szerint pufi dzsekiben rohangalt a tomegben.
dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!