Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az a problémám, amikor a...

Az a problémám, amikor a gépet bekapcsolom elindul aztán hirtelen leáll és újra elindul, de ilyenkor már semmilyen probléma nincs. Nemértem miért csinálja ezt?! Valaki segíteni? Akár privátba akar itt kommentbe? Már próbáltam nagyon sok dolgot.

Figyelt kérdés

Konfigom:

i3 8100 proci

2x4gb ddr4 2400mhz memória

gtx 1060 3gb

1tb seagate hdd

b360 hd3 alaplap

corsair vs550w táp


2018. máj. 19. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pontosan ilyen problémám régen. Volt olyan hogy a hirtelen leállás után még 5mp is várni kellett.

A problémát valami hiba okozza. Valami nem kompatibilis valamivel, vagy nem jól működik, hibás az a dolog. Igazából nem nagyon kerítettem nagy dolgot belőle használtam kb 1 évig, hibátlanul azt a gépet. Utána teljes configot cseréltem és már nem csinálja. De vigyázz vele! Lehet egy nap feladja és többet nem kapcsol be! Utána persze ki tudod majd szedni a vinyót és le tudod majd szedni a cuccaidat, de én azért mentenék.

2018. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemertem miert csinalja ezt.minden alkatresz uj.3 napja vasaroltam a pcx nel.mindenre van 3 ev gari....nemszabadna uj gepnek szarakodnia
2018. máj. 19. 19:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Bios frissites segithet?
2018. máj. 19. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van új, megpróbálhatod, általában megold sok problémát.
2018. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi az infót
2018. máj. 21. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!