Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt valaki aki szorong...

Van itt valaki aki szorong vagy úgy viselkedik, mint én? Tudnátok adni pár tippet, hogy mi csináljak? Prívátba is válaszolhatok, ha nyiltan nem mertek!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nem is olyan rég kezdődött az egész. Bárhova megyek muszáj magammal vinnem palackot különben frusztráltan érzem magam. Kicsiként mindig palackkal aludtam és erre vissza szoktam. Az összes órámra is elviszem ,nem szoktam inni belőle csak elviszem és ez már egy pár tanárt zavar. Légyszíves ,ha tudtok válaszoljatok.

2015. febr. 5. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet órán inni? Milyen hely ez? Igyál nyugodtan! Én is mindenhova viszek magammal palackot, sőt még hátizsákot is, hogy legyen mibe tartani a palackot. 25F
2015. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!