Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szóltok ahhoz hogy a...

Mit szóltok ahhoz hogy a közösségi médiát ellepték az AI generált képek?

Figyelt kérdés
Csomó ismerősömnek lett olyan profipképe, amit róla készült fotó(k) alapján egy AI csinált valószínűleg. Felismerem az illetők arcvonásait, de összességében érződik, hogy a képeknek köze nincs a valódi személyekhez. Idealizált képek, nagyon szép színvilággal, mintha a modern 3d-s rajzfilmekből léptek volna ki. Most már mindenki ilyen gyönyörűséges mesehős lesz az interneten? Emellett megjelentek azok az emberek akik napi szinten posztolnak adott témával kapcsolatban generált képeket. Amíg legalább fényképet kellett keríteniük, addig tized ennyi kiskutyás maszlag jött egy ismerősömtől. (Kikövettem, de nem ő lesz az egyetlen hosszútávon)

dec. 17. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
mindenki azt csinál amit akar, és örülök ha valakinek egy ilyen apróság örömet tud okozni, viszont személy szerint baromi gagyinak tartom.
dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szoktatják hozzá a mesterséges intelligenciához az embert a fejesek. Akinek tetszik, felőlem csinálja, lesz ennél nagyobb gondunk is hamarosan.
dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Sokan ezzel a technológiával próbálják magukat szebbé tenni a fotóikon hogy legalább a neten nézzenek ki vállalhatóan.

Ismerek egy nőt aki rákattant erre és gyönyörű fotókat generál magáról így amin tényleg úgy néz ki mint egy bombázó, de a valóságban nagyon nem, és ezzel nagyon félre vezet egyes férfiakat akik udvarolnak neki a neten, aztán élőben meg már más a szitu.

dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszel a Harry Potter filmekből a tükörre? Ami azt mutatja, amire az emberek vágynak? Na kb. ugyanaz a helyzet.

Az AI programok fiatalnak, szépnek, vonzónak, mesésnek mutatják az embert. Nekem is vannak bőven ismerőseim, akik használják, és persze a végeredménynek közé nincs a valósághoz.

Van egy 40 körüli vénlány ismerősöm. Olyan szép képeket csinált magáról, mintha Disney hercegnő lenne. A valóságban meg egy nőietlen vonású durva arcvonású kiéltfejű luvnya. Esküszöm, inkább pofája van, nem arca.

De gondolom a programmal ő is megkapja a hőn áhított képet a "tükörtől".

Ez ilyen lelki drog.

dec. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is néztem egy nagyot. Még egész értelmes nőknél is láttam ezt a My Puzzles profilkép beállítást,amiről lerí,hogy köze nincs az igazi arcához.


Nem tudom miért jó,hiszen mindenki tudja valójában hogy nézünk ki,tehát ha csak nem kamuprofillal mások átcseszése a cél, úgy ez értelmetlen.

dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem már eleve az vicces, amikor hozzá írják, hogy "az éáj csinálta rólam" mintha a mesterséges intelligencia valójában egy önálló művész lenne és nem csak egy algoritmus.


Régen is létezett mindenféle szépítő filter, meg minden szar, ez most ugyanaz csak összetettebb számításokat tud elvégezni.

dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem izgat. Én ott meguntam, amikor a második Scarlett Johansson, Jennifer Aniston és Jennifer Lawrence fehérneműs képet láttam AI által generálva.
dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most többet kipróbáltam, a Microsofté jött be a legjobban, ott is manga, 3d manga stílus, hihetetlen miket csinál szöveges leírás alapján.
febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: jó én mondjuk nem magamról csináltam képeket, hanem fantasy regényekhez illusztrációkat.
febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!