Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye ezt direkt csinálta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ezt direkt csinálta? Külföldi csaj jött volna az országba, végre találkozhattunk volna újra, és generált egy műbalhét?

Figyelt kérdés

Szóval minden jól ment mostanában, három különböző profilról követtem (különböző okok minatt). Furán viselkedett, kérdőre vontam. Semmi hisztéria, csak mondtam, valami nem stimmel itt, mi ez az ignorálás, meg ez a viselkedés, van valami srác, vagy mi a baja? Mondja el, stb... Nem kaptam választ.


Kirakott egy síros képet, és letiltott. Írok másik accountról kicsit felbszva, hogy mégis mi a fszért tiltott, mégis mi a baja? Erre azt is letiltotta.


Végül a harmadikról normális hangnemben megkérdeztem, hogy mondja már meg ugyan, hogy mi a baja, mert én nem tettem vagy írtam semmit, ami miatt így kellene viselkednie, csak egyszerűen nem tudom, miért csinálja ezt. És azt is letiltotta.


Azért szörnyű ez, mert pénteken jön az országba, végre hosszú idő után találkozhatnánk... Most mit tegyek? Őszintén szólva olyan szinten kikészültem, hogy hihetetlen.


Úgy érzem, hogy azért csinálta ezt az egészet, hogy direkt ne találkozzunk.


dec. 4. 10:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Senki nem fog belelátni a kapcsolatotokba pár mondat alapján. Ami a kérdésből lejött, hogy agresszív és ijesztő is vagy. 3 fiókból stalkolni valakit magában is creepy, és nekiesni egy féltékenységi roham miatt el is játszotta az esélyeket.
dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Semmi sztalkolgatás, elmagyaráztam neki, hogy mi a helyzet, elfogadta. És, mint mondtam, nem volt semmi "nekiesés" féltékenységi rohamból. Nagyon furán kezdett viselkedni... Exeket visszakövetett, körülbelül 1 órára rá ugyanolyan videót, legalábbis hasonlót posztolt, mint az exe.
dec. 4. 10:17
 3/27 A kérdező kommentje:
Ráadásul, mint mondtam, semmire nem reagált már az utóbbi napokban. Lehet, hogy más elfogadja, hogy 3-4 napig semmire sem kap reakciót, de nekem ez sántít.
dec. 4. 10:22
 4/27 A kérdező kommentje:
És nem, nem volt féltékenységi roham, őszintén megkérdeztem: mi a baj? Ha srác, mondja el, elfogadom, ha baja van, azt is elfogadom, még azt is elfogadom, ha most nem akar találkozni, tudunk a téli szünetben, de ne csinálja ezt az ignorálósdit, mert semmit nem tettem, amivel kiérdemeltem volna.
dec. 4. 10:27
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Feltehetöen kamu profil az egész
dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mármint a csajé? Nem, nem, régebben találkoztam vele.
dec. 4. 10:34
 7/27 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy nem akar találkozni velem valamilyne okból... Ami azért fura, mert pont, hogy ő jött a hírrel, hogy jön az országba cirka egy hete. De akkor nem lenne egyszerűbb, egyenesen megmondania? Mint mondtam, írtam is neki, hogy nem zavar, ha nem akar, csak mondja el....
dec. 4. 10:37
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Túlságosan rákattantál. Élj a való világban és találkozz olyanokkal, akikkel tudsz is találkozni.

És ha tényleg jön az országba, akkor mi van? Találkoztok 1x, aztán mondjuk 5 évig nem. Nem sok értelme van.

Valószínűleg csak dumálni akart valakivel, te meg túlságosan beleélted magad és sokkal többet képzeltél bele, mint egyébként.

Vagy csak nem tetszett neki, hogy 3 profilról figyeled. Ez azért elég beteges. Főleg egy ilyen totál távoli, nem is valódi ismerős esetében.

dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Tudnék. Sosem rajtam múlik. Számtalanszor elmondtam neki, hogy találkoznék vele akármikor. Olyan szakon tanulok, amivel megtehetem, hogy hetente akár 1-2 napot is tölthetnék vele, plusz hétvége. Szomszédos országban lakik, szóval nincs gond.


Ez a 3-profilos dolog meg el lett magyarázva neki. Lényeg a lényeg. Egyik privát, másik publikus, harmadik pedig egy random.

dec. 4. 10:57
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem változtat a tényen, hogy 3 fiókot tartasz fenn amivel stalkolni lehet. Tényleg nagy szükség van egy random fiókra, ha már van két másikra. Ja nem, azt csak azért használod, hogy ne buktasd le magad és ne tudják összekötni a személyeddel.

Betegesen látod a dolgokat és úgy is viselkedsz. Nem csoda, hogy megijedt.

dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!