Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy Pdbee-n...

Miért van az, hogy Pdbee-n nem akarnak egyesek beszélgetni azokkal, akikkel ugyanaz a személyiségük?

Figyelt kérdés

Tegyük fel én egy GRPT vagyok. Ez hülyeség, de példa, nem szeretnék "konkrétozni".

Én ráírok egy másik GRPT-re, aki amúgy barátokat keres, meg a csoportban, amiben mindketten benne vagyunk, beszélget más MBTI típusú emberekkel, írja is nekik, hogy menjek privátba, stb.

De velem tökre ellenszenves, "rideg", és hiába írok neki bármit, egyszerűen nem akar privibe írogatni velem. XD

Persze nem ő az első, és egyetlen eset. Még 100 ugyanilyennel találkoztam Pdbee-s pályafutásom során.


De ez miért ?? Jobban érzik magukat, ha másfajta emberrel beszélnek?

Persze voltak olyanok is, akikkel sokat beszélgettem, és normálisak voltak.



dec. 18. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a feltételezésem, hogy van a fejükben egy típus (vagy több típus), amit szétidealizálnak, bejön nekik. Valamelyest meg is lehet érteni, hogy ott így "szűrnek", valahol a sztereotípiák képezik az MBTI lényegét. A saját típusod ilyen szempontból (hogy magaddal beszélgetsz kb) unalmas. Ez nyilván felszínesség. De ez van.
dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!