Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova lehet menni karácsonykor,...

Hova lehet menni karácsonykor, hogy közölve a családommal nem karácsonyozok velük mert toxikusak, erre idejönnek mert "lesz*rom" azt mondták?

Figyelt kérdés

Állandóan veszekednek, anyám is, mindenki, tele a tököm. Nem akarok velük karácsonyozni. 22 vagyok egyetemista.


Hova lehet menni?



dec. 24. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell beengedni őket. Felnőtt ember vagy az istenért. Ennyire töketlen már ne legyél.
dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van tokom ember, csak anyammal elek...
dec. 24. 09:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja meg nagyanyame a lakas, tulajdonilag, ha nem engedem be ot, hivhatjak a rendoroket.
dec. 24. 09:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a te bajod. Ha nem tetszik, költözz el. Én 18 éves voltam, amikor el mertem menni. Nincsenek a nyakamon. Javaslom neked is :)
dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kiraly vagy ember, el tudtal koltozni, en nem. Valoban az en bajom, ezert tettem ki a kerdest.
dec. 24. 09:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért, meg vagy bilincselve?
dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hova a kerdes. Minden zarva, mondj otletet ahelyett hogy bohockodsz.
dec. 24. 09:27
 8/12 anonim ***** válasza:
A szállodák például nyitva vannak. De elmehetsz egy nagyot kirándulni is. És van számtalan más lehetőség is. Attól függ, mire van pénzed és kedved.
dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs sok opciód, esetleg haverok, vagy vegyél ki egy szobát valahol (ha még lehet).

Vagy csak simán sétálj a városban, a vásárosok asszem kint vannak még akkor is.

dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hat ja. Nincs sok penzem, szalloda kizarva meg amik nagyobb osszegbe kerulnek. Haver az csajjal van, setalni a hidegben (nekem) nem sokkal jobb. Bar most kaptam a hirt, hogy felhivtam oket ugye mondtak, hogy lesz*rjak hogy en mit akarok, ok bejonnek, ehelyett most azt mondtak este jonnek.


Csak nagyon osszetett a baj. Az egesz csalad egy toxikus, kigyo, hazudozo emberekbol all es attol felek, hogy hazudtak nekem, hogy este jonnek aztan 5 perc mulva itt vannak. Batyam el is koltozott amint lehet es nekem is ezt javasolja es o nem erti en ezt hogy birom, hat mondtam neki gyogyszerekkel, mert ezt emberi esszel atelni megorulne az ember.


De ebbol a rohadt gyogyszerbol meg nem akarok bevenni tobbet, mert vannak mellekhatasai masnap, igaz csak 1 napra, amit kibirok, de istenem...


Mindegy, koszonom a valaszokat. Boldog karacsonyt mindenkinek, neked is 5-os a bilicses dolgokkal.

dec. 24. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!