Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Karácsony van, ki mivel lepi...

Karácsony van, ki mivel lepi meg szeretteit?

Figyelt kérdés
Boldog Karácsonyt!

dec. 24. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Azzal hogy van tető a fejünk felett van mit enni nem is keveset és hála a jó égnek a család minden tagja egészséges ez az ajándék. Ha valamire szükség van év közben meg vesszük ehhez felesleges a Karácsony és nem nem utálom az Ünnepeket csak nagyon unalmas ez a jaj mit adsz illetve mit kapsz. A legnagyobb ajándék az hogy élsz, hogy egészséges vagy a többi tárgyi ajándék tök felesleges mert ha nem lenne karod stb nem hiszem hogy egy új telefon vagy tv vagy utazás fel dobna de hát kinek mi.
dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ajándékozás helyett elutazunk pár napra.
dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
befizetem őket vadvízi evezésre
dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem nem szereti a meglepetéseket. Kinézett magának egy táskát és azt vettem meg neki, én meg kinéztem egy könyvet és azt kértem. Tavaly együtt kifizettünk egy utazást, de nem volt kézzel fogható ajándék.
dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek ajándékutalványt vettem (hobbyhoz kapcsolódót), van akinek italt, gyereknek játékot. Nem nagy összegek ezek amúgy, nem vettem fel a providentet rá, inkább ilyen gesztus értékűek. Szeretek ajándékozni. Boldog karácsonyt! :D
dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Pénzt adok,mint mindig.
dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
azzal, hogy együtt vagyunk és nem marjuk egymást.
dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmit. Nálunk nincs karácsonyhoz kötve az "ajándékozás". Ha valakinek évközben szüksége van valamire, akkor azt megkapja, legyen az autó vagy telefon.

Én kifejezetten kérem, hogy ne vegyenek semmit, mert megveszem magamnak, amit akarok, plusz az ízlésemet is nagyon nehéz eltalálni, úgyhogy 99%-ban nem is tetszik az ajándék. Max egy tusfürdő elég nekem, azt biztos hasznát veszem.

dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
1-es, annyira gàz ez a maszlag. Attól még, hogy karácsonyra vesztek egymásnak valamit, megbecsülhetitek mindazt, amitek van, a kettő nem zárja ki egymást.
dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Boldog karácsonyt!
dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!