Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szoktál karácsonyi képeslapoka...

Szoktál karácsonyi képeslapokat írni és küldeni, vagy inkább modern módon, online üzenetekkel üdvözölöd a szeretteidet?

Figyelt kérdés

dec. 4. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta nem írok már "fizikai" képeslapot. Ott az e-mail, Messenger és hasonló üzenetküldők.

Egyébként egyetértek azzal, hogy van valami plusz varázsa egy szép valódi képeslapnak, csak hát ma már kevesen foglalkozak ezzel. Egyszerűbb, gyorsabb online, és bár valójában nem tétel, de még olcsóbb is.

dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Papír alapú képeslapot már sok éve nem írok.

E-képeslapot igen, de azt is csak pár embernek.

dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évente "fizikai" képeslapot küldök postán. Idén pont küldök. Már megvettem, megírtam, csak várok még 2 hetet a feladással.
dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Postán sosem szoktam küldeni. Néhány rokonnal szoktunk csak fizikai képeslapot adni, amikor az ajándékokat adjuk át. De ezen a 2-3 emberen kívül elektronikusan küldök
dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mi szoktunk, egy olyan 10-15 embernek, távol élő rokonok, barátok, ilyesmi. az a szájjal és lábbal festők egyesülete szokott minden évben csomagot küldeni képeslapokkal, borítékokkal, matricákkal, az nagyon szép és praktikus, minden évben veszünk.
dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Postán nem küldök, de az ajándék mellé szoktam tenni 1-2 embernek, mert olyan szépek, nagyon imádom a képeslapokat.
dec. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Amerikában vagyok takarító. Nagyon úgy látom, hogy itt a képeslap hagyomány. Nem veszik félvállról és minden évben kiteszik a korábbi képeslapokat a polcokra. Annyira aranyos. Én is megkaptam az elsőt és alig várom, hogy jövőre én is kitegyem.
dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szoktam lapokat küldeni, igaz már kevesebbet mint régen, de ez egy kedves szokás és mèg mindig szeretek alkalmakra képeslapot venni és postán feladni.
jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!