Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan aki külföld...

Van köztetek olyan aki külföldön, távol a szeretteitől, magányosan tölti a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek ti ezt? Kicsit nehezen élem meg.
2015. dec. 13. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én! Hogy hogy viselem? Ez van. Tehetek ellene? Nem. Ergo felesleges stresszelni rajta. Mélyen legbelül rohadt ideges vagyok és szarul is vagyok, mert hiányzik mindenki, de ez van, kész.
2015. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is egyedül fogok lenni az ünnepek alatt távol családtól, barátoktól. Senki nem jön ki, és én sem megyek haza. Így sem csinálok gondot belőle. Dolgozom 2 ünnep között is, majd itthon lefoglalom magam. Később meg skype-n tudok a családommal és másokkal is beszélgetni..
2015. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is magányos leszek az ünnepek alatt. Én önszórakoztatással (olvasás, főzés, kreatívoskodás) fogom tölteni az időm. Bevállaltam biztos ami biztos alapon karácsonyra egy ügyeletet. Ez pénz szempontjából is többet jelent, nem mint ha ez kötne le. Egy dolgot fogok sajnálni, a kutyusom, akit nem vihetek magammal oda.

Egyébként hozzászoktam, a szüleim nem élnek már, testvérem nincs, mivel külföldi vagyok, nem tartom a kapcsolatot az öregedő rokonokkal, ja és párom sincsen.

Először rössz volt, de megszokható.

Te miért vagy egyedül?

2015. dec. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!