Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten 2023.12.31.-én...

Budapesten 2023.12.31.-én milyen beülős helyek lesznek nyitva? Barmilyen mas otlet is johet ami nem csillagos eg kategoriaban van es nem kellene egesz ejjel fagyoskodnunk

Figyelt kérdés

Nem vagyok pesti és probáltam nézelődni de nem sok sikerrel.Baratnommel mennenk es a terv ,hogy este megyunk reggel jovunk ezert valamilyen beulos helyre gondoltam ami kulturalt.

Ha esetleg van ilyen es tudtok rola orulnek neki.

Annyit hozza tennek ,hogy baratnom 17 en 18 ezert olyan ahova 18 alatt nem engednek be nem nagyon johet szoba.

(nyugati kornyeke foleg de mindegy hol van)



dec. 31. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ijasz. Vaci ut es Katona jozsef u sarka. 13 ker.
dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent írhattok, belépő árat, nyitást is, engem is érdekel! Ez itt a reklám helye! (Pest és környéke)
dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Címet, szórakozóhelyet, bulihelyet, koncertet is!
dec. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már késő igazából... De például a Füge, a Stifler Ház, a Wault, és a Barcraft mindig tart bulit. Asztalfoglalás szükséges már novemberben.
jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezekre a helyekre bármikor is érdemes ellátogatni, lehet utóbulit tartani.
jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!