Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki a legvonzóbb? Fiúk lányok?

Ki a legvonzóbb? Fiúk lányok?

Figyelt kérdés
Latin sötétebb bőrűek? Vagy ázsiai japán/koreai? Európai? Vagy átlagos külső? Alacsonyabb vagy magasabb modell alkat? Ducibb vékonyabb? Szőke barna fekete? Természetesebb külső, vagy feltünőbb? Stílusilag legyen szelíd, vagy legyen feltünőbb különlegesebb? Kor különbség max hány év fél bele? Foglalkozása lényeges? Mennyire befolyásolod a párod? Arc vagy test? Mi a legfontosabb egy arcon, és mi a legfontosabb egy testen? Illetve, ha mondjuk van konkrét híresség akit nagyon szerettek leírhatnátok ki az, és miért? Válogatósak vagytok? Vagy elég, ha csak úgy nagyjából megfelel? Őszintén írjatok le ha van kedvetek fiúk lányok kiváncsi vagyok:) 22/L
jan. 2. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
A két fő kérdés alatt 17 alkérdés is van. Fura, hogy ennyire kíváncsi vagy:))
jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Rém 1*ű ez a túlkomplikált kérdéscunami:

A férfiaknak a nők, a nőknek a férfiak vonzóak.

Általában.

jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Kaukázusi tipusú, fehér bőrű, európai, átlagos, de lehet modell alkatú is. Vékonyabb, 165 cm magas, 58 kiló legyen, természetes külsővel, visszafogottan szép. Szelíd legyen, kicsit szerény is, de lehet félénk is, vagyis látszódjon annak, ha nem is teljesen az. Mellettem lehet vadmacska is. Annyira ne legyen feltünő. Korkülönbség tőlem lehet sok is, ha neki is megfelel. Ez nem olyan fontos. De ő legyen a fiatalabb:) Max 20 év is belefér nekem, ha neki is megfelel. Foglalkozása számomra nem lényeges. Nem befolyásolom a párom semennyire. Arc és test is. Az arcon a legfontosabbak a szemei, és a mosolya, az orra és a fogai:) A testén minden. Lágy legyen a bőre, formás derék, feszes combok, ne legyen nagy feneke, és a mellei se, pláne ne legyenek műmellei. Túl izmos se legyen. Konkrét híresség? Van, de ő pont nem ilyen. Inkább a kisugárzása miatt tetszik. Rebecca Ferguson ( színésznő) ( F/48)
jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl az alacsonyabb, szolid, kislányos arcú lányok jönnek be (lehet nem a kislányos a legjobb szó rá, de más nem jut most az eszembe, nem az a nagyon kerek babaarc, hanem van benne egy kis karakter). Alkatra inkabb a vékonyabbak, de szerettem mar bele kicsit molettebb lányba is. Hajszín kb mindegy, annyira nem befolyásol. Természetes külső, ne legyen túl feltűnősködő. Korkülömbség nekem fontos hogy ldfele ne legyen 5 évnél több, 23 vagyok, 18 alattival nem igazán akarok összejönni. Persze ha érettebb akkor lehetnek kivételek, de nem akarok pedofilnak tűnni szóval ilyen esetben sok puhítás kellene. Foglalkozás tökmindegy, de plusz pont ha ért valamihez és nem tőlem várja hogy eltartsam. Test és arc között én az arcot szerintem többte tartom. Amúgy válogatósnak nem mondanám magam, a személyiség is nagyon sokat számít, szóval semmi sem fix szabály abból amit leírtam.
jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Gal Gadot
jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel magyar pasi vagyok, nyilván az európai nőkhöz vonzódom elsősorban. A latinokat nem igazán szeretem (sem a többi mediterrán típust), de ha nőről van szó a nagydarab német, vagy skandináv típus sem igazán jön be (vannak német barátaim, de az más). Leginkább a szláv (cseh, szlovák, ukrán) és a francia nők az eseteim (és persze a magyarok). Az ázsiai nőket valamiért nagyon imádom (főleg a kínaiakat), a szexi keskeny szemeiknek nem tudok ellenállni. Átlagos külső, középmagas, átlagos súly. Szolíd öltözet, nem feltűnő. Legyen szelíd és félénk. Foglalkozása lényegtelen (de lehetőleg ne legyen idősgondozó, se BKV-ellenőr). Az arc fontosabb. Ha szép, nem baj, ha kevésbé jó a teste. Nem vagyok válogatós. Még a csúnya nőkben is meg tudom találni a szépséget. Azt hiszem, mindent megválaszoltam. :)
jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Milyen az átlagos külső a rasszok között?
jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7/1 fura, hogy megszámoltad hány kérdés van😂 szerinted magammak gyűjtöm ezeket a válaszokat?
jan. 3. 09:07
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akik vették a fáradtságot válaszolni a kérdésekre!😊 sokat segített.
jan. 3. 09:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sötétebb bőrüek. És a sötét hajúak. Szeretem az olaszos, latinos stílust.(:
jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!