Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki a legvonzóbb? Fiúk lányok?

Ki a legvonzóbb? Fiúk lányok?

Figyelt kérdés
Latin sötétebb bőrűek? Vagy ázsiai japán/koreai? Európai? Vagy átlagos külső? Alacsonyabb vagy magasabb modell alkat? Ducibb vékonyabb? Szőke barna fekete? Természetesebb külső, vagy feltünőbb? Stílusilag legyen szelíd, vagy legyen feltünőbb különlegesebb? Kor különbség max hány év fél bele? Foglalkozása lényeges? Mennyire befolyásolod a párod? Arc vagy test? Mi a legfontosabb egy arcon, és mi a legfontosabb egy testen? Illetve, ha mondjuk van konkrét híresség akit nagyon szerettek leírhatnátok ki az, és miért? Válogatósak vagytok? Vagy elég, ha csak úgy nagyjából megfelel? Őszintén írjatok le ha van kedvetek fiúk lányok kiváncsi vagyok:) 22/L
jan. 2. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 vagyok még mindig, meg szerintem valahogy a sötétebb karakterek jobban mélyebben tudnak szeretni, vonzóbbak, vastagabb szájuk van, szép dús hajuk.
jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor mi ez, házi feladat?
jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Husisabb, inges, napszemüveges, nagyszáju olaszos szívtiprók jönnek be.
jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!