Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tehetném izgalmassá a...

Hogyan tehetném izgalmassá a napomat, ha sosincs semmi ötletem és barátaim se nagyon vannak, akik meg vannak otthonülők, nem szeretnek bulizni, nem annyira olyanok már mint én?!

Figyelt kérdés
Filmek nem igazán kötnek le, bár irjatok pár filmet amit ti szoktatok nézni, hátha mégis leköt majd valamelyik!

jan. 4. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el kézműveskedni, sportolni, önkénteskedni.
jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress valamilyen hobbit, ami leköt.

Kezdj el olvasni, találd meg, melyik az a műfaj, ami tetszik (engem pl a fantasy műfajú könyvek: Útvesztő, Éhezők viadala, Harry Potter, stb teljesen elvarázsolnak, és órákig csak olvasok).

Próbálj ki új dolgokat: gondolkodj el, mit szeretnél csinálni felnőtt korodban (ha felnőtt vagy, akkor pedig a jelenlegi területen), és fejleszd magad. Pl ha érdekel az informatika, kezdj el megtanulni programozni. A jövőben nagyon jól jöhet, ha értesz a pénzügyekhez, befektetéshez, ezekről is lehet olvasni, tanulni

Ha nem jönnek be a filmek, nézz sorozatokat vagy animét, nekem is jobban fekszenek, mint a filmek.

Főzz, süss, alkoss valamit a konyhában, esetleg írj könyvet/verset, játsz valamilyen számítógépes játékkal.

Elmehetsz sportolni, erősíteni, futni, túrázni, ezek kifejezetten hasznosak is.

jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bruce Willis módszerrel tedd izgalmassá a napodat. Menj ki a 8. kerületbe, nyakadban egy utálom a cigányokat táblával és garantáltan izgalmas lesz a napod.
jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Otthoni programnak szerintem nem nagyon van jobb, mint olvasni egy jó könyvet. Tudom ez a legegyszerűbb válasz, de ha találsz egy olyan témát, ami le tud kötni, akkor azzal nemcsak jól szórakozol de fejlődhet a szókincsed, írásmódod is. Bár amilyen könyveket láttam a lírában...

A másik, ami nekem is tervben van, az a kertészkedés, bár annak ugye nem most van az ideje. Ha meg nagyon nem jut más eszedbe, akkor játszol valamit gépen/konzolon - de szerintem akaraterő és pénz kérdése, hogy nekiállj egy hozzád illő otthoni hobbinak, szerelni valami apróságot, varrogatni, legózni, ilyenek😅


Másrészt így érdemes lehet olyan barátokat szerezni, akik szeretnek eljárni valahová akár napközben is, nem csak este. Már ha jól értelmezem, hogy az egész napod szabad, nem csak a munka utáni esték.

Szóval ha csak ketten vagytok is már könnyebb elmenni valahová, ha csak egy kajálásra/mozizásra is. Vagy otthon egy jót társasozni, magatoknak főzni/sütni valamit.


A filmek engem sem kötnek le, talán a Bourne filmek (főleg az első és a harmadik) ami nekem leginkább bejött. Sorozatok közül meg a Peaky Blinders, az elől második végignézésre se tudtam felkelni.

Remélem valamicskét segítettem :)

jan. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
rabolj ki egy bankot
jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Bár en is igy élhetnék hogy azt se tudom mit csináljak. D
jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!