Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 éves fúként hogyan tehetem...

15 éves fúként hogyan tehetem izgalmassá a hétköznapjaimat ugy hogy ha visszaemlékezek ne az jusson eszembe mikor otthon ültem és unatkoztam. Tippek?

Figyelt kérdés
Az barátaim kb sosem érnek rá sehovase menni de én szeretném feldobni a hétköznapjaimat.
2017. nov. 18. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid, miket szeretsz csinálni?
2017. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerezz hobbit. olvass, videojatekozz. sportolj, vagy bármi. csak a fantázia szab határt. (vagy annak nem léte)
2017. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A cél az élményszerzés és a mindennapok tudatosabb megélése. Ez vezet végül a tartalmasan élt élet érzetéhez. Az izgalom maximum csak átmeneti kísérőjelenség.


Keress egy hobbit! Ha nagyvárosban élsz, akkor ez viszonylag könnyű. Jó ég, mennyi ötletem lenne, ha újra 15 lehetnék! :)

2017. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Járj el a természetbe, vagy falubeli-városi eseményekre fotózni.


Önkénteskedj.


Foglalkozz a családoddal, testvéreiddel.


Járj el edzőterembe.

2017. nov. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én extrém sportra gondoltam valaki tud ilyet csongrád megye szeged környékén?
2017. nov. 19. 09:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így voltam 15 évesen.

Az én két megoldásom az volt hogy vettem egy gitárt. Ez otthon lekötött, késöbb pedig pár kissebb bandába is bekerültem.

Másik megoldás az hogy elkezdtem egy küzdősportot. Na ez nagyon hozzátett az izgalmakhoz az életemben.

Emellett elmentem dolgozni diákmunkát. Az nem volt a leg kellemesebb időtöltés. De lett pénzem és megismertem sok érdekes embert.


Igazából a trükk az hogy valami olyat csinálj amihez el kell járni otthonról. Onnantól pedig az élet úgyis hozza a dolgokat.

2017. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!