Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok a párom szülei...

Nem tudok a párom szülei előtt kakilni. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

A szüleinél lakunk és az anyja egy hárpia nagyon ijesztő és nem tudok mellette wcre menni. Mert konkretan a wc mellett ül a konykába es minden kihallatszik. + azért is szól ha túl sokáig vagy bent. Így elég para.


De a párom nemn akar elkoltozni. Mit kéne tennem?


jan. 9. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szakítani. As easy as that! Holnap.
jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én rotyogósakat szarnék csakazértis, hatalmas flatulálások és nyögések közepette, előtte legalább negyed órát valami játékot futtatnék a telón, amíg ülök a rötyin. Ha meg elkezdene hárpiázni, csak röhögnék.
jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Anyósomnál is így van a lakás és ő se megy el onnan, akárki is van a wc-n de mi legalább nem lakunk nála. Szerintem is az egyetlen utad, ha szakítasz és költözöl.
jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Az én párom anyja is a wcben lakik. Nem tudok előtte elmenni kakkantani. Lehet külön kéne próbálni... Kerülni kell a mamahotelt.
jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Vigyél be magaddal egy bluetooth hangszórót, és toljál egy kis Cannibal Corpse-t közben.
jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szard le, nehogy már érdekeljen a véleménye.
jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nincs az a pénz, amiért ilyen helyzetben laknék.

Mondd meg a párodnak, hogy te elköltözöl, a kérdés az, hogy jön-e veled, vagy marad a WC-kontrollos anyja mellett.

Életemben nem láttam olyan bunkót, aki rászól másra, ha túl sokáig van a WC-n, kivéve persze, ha ő is oda vár vagy attól fél, hogy rosszul lett bent a másik. Ez a két indok elfogadható, minden más elfogadhatatlan.

jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem szakítási indok, h én nem merek elmenni wc re ha otthom az anyja.


Es azt megertem h nem akar elkoltozni, mert igy nem kell lakást fizetni és több mindenre jut.

jan. 10. 07:29
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Itt egyetlenegy mód, hogy lelkileg nem veszed magadra, hogy anyós ilyen nyomorult. Leszasrod. Nem foglalkozol vele. Magadban biztos tudsz lenni, hiszen a kakálás egy természetes dolog. Nem egyéni allűr, nem hobbi, hanem a test működése. Aki ebbe bele mer kötni, az ő maga nincs rendben.
jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, az igenis szakítási indok kéne legyen, hogy a barátod nem akar elköltözni az anyjától. Azt írtad hárpia, nagyon ijesztő. Kétlem, hogy a WC lenne az egyetlen probléma vele.

De mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja.

Remek dolog a krónikus székrekedés és a következményeként kialakuló aranyér!

jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!