Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nyáron diákmunkáznék, és...

Ha nyáron diákmunkáznék, és az összegyűjtött pénzem iphone-ra költeném, jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
jan. 10. 13:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem költeném egy egész nyár fizetését telefonra, de a te dolgod.
jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Én laptopot vettem belőle, mert azt jóval sokrétűbben használhatom, mint egy telefont, és nem is került annyiba :D
jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát majd ha összegyűjtötted rá a pénzt, gondold végig újra.


Mennyit lehet diákmunkával manapság keresni? Havi 80-100 körül?

Mennyi egy iPhone? 300? 400?

Szóval konkrétan az egész nyarad munkája csontra elmegy a telefonra. HA egyáltalán sikerül annyit összeszedni.


De igaából.. csináld. Szerintem sokat tanulsz belőle a pénz és a tárgak értékéről. Ha elvered azt a pénzt, hát elvered, nem tragédia.

jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha erre akarod költeni a nehezen összeszedett pénzedet még annak is nagyobb értelme lenne ha otthon vernéd magadnak.
jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a megmondhatója csak te lehetsz, Kérdező. Számodra jó ötlet? Pillanatnyilag van más eszköz, amire jobban szükséged lenne? Olcsóbb telefon nem lenne jó, maximálisan kihasználnád az iPhone-et?

Ilyeneket érdemes mérlegelni.

jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
38%
Nem, személyes véleményem szerint az Iphone nem éri meg főleg nem a legújabb kategória, vegyél belőle ruhákat vagy olyan dolgot ami tovább húzza azért mint egy Iphone(már pedig ha leejted össze törik)
jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Az mindenképp jó ötlet, hogy elmenj nyáron dolgozni. De ha összegyűjtesz annyi pénzt, amennyiből vehetsz egy szifont, úgyis máshogy fogsz dönteni, mert rájössz, hogy mennyit kell dolgozni érte, és inkább másra költöd azt a pénzt.

De nehogy az legyen, hogy az én véleményem miatt bele se kezdesz, és inkább anyádéknak nyávogsz érte, mert nekik is dolgozni kell a pénzért, nem véletlenül nem veszik meg neked azt a telefont.

jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Persze, kurv4jó ötlet! :D
jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, de diákként (annyi idősen) én is olyan cipőre gyűjtöttem, ami annyiba került, mint az akkori átlagfizetés. Meg hasonló ostobaságokra.

Elveszti az értékét, 2 év múlva lós*art sem fog érni. Vegyél inkább aranyat, az hosszú távon jó befektetés.

jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy mit tud a 300-400-500 ezres Ájfón, amit bármelyik 40-50 ezres okostelefon nem? Már azon túl hogy a neve Ájfón. Szerintem semmivel. Meg is érdemli aki fél milliót elkölt egy nyamvadt telefonra.
jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!