Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egyedül vagyok miért megy...

Ha egyedül vagyok miért megy minden jobban?

Figyelt kérdés
Pl járok énektanàrhoz és előtte nem tudok úgy énekelni meg a szüleim és senki előtt nem megy úgy az éneklés mint ahogy megy amikor egyedül éneklek! Pedig nem akarok nekik megfelelni nem izgulok de mindenki azt mondja hogy nem megy jól és ez nem csak az énekléssel van így, minden más dologban is mindenki ki akar oktatni és azt akarja bemeselni mindenki nekem hogy minden rossz és mindig van mit javítanom ha kijavitom amit mondanak utána is mindenért belémkötnek. Mindenhol ez megy .Már nem bírom ideggel. Mit tegyek? Nagykorú vagyok már.

jan. 11. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy miért. Kártékony környezetben vagy, ahonnan nem biztatást kapsz, csak lehúzást. Ha kilépsz, akkor jobban leszel.
jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van de akárhányszor váltottam környezetet mindenhol ez ment.
jan. 11. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert mégis csak gátlásos vagy, csak lehet, ez nem tudatosul benned.
jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Énekelj nekem, én nem foglak bántani miatta :)

Ez egy olyan dolog, hogy mindig van hova tovább, tehát bárhol is tartasz, mindig tudsz hova fejlődni. Az operaénekesi szint elérése 8 év, csak hogy lásd az arányokat. De ez nem jelenti azt, hogy ha még kezdő vagy akkor is rossz lennél. Nyilván hallani, hogy valaki kezdő vagy operaénekes, de ez nem azt jelenti hogy rossz. De ezzel sokan nincsenek tisztában.

jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is érzed, hogy akkor rosszabbul megy vagy arra, amit te jónak érzel mondják azt, hogy rossz?
jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig akkor b.aszom el a munkát, ha figyel egy olyan, aki régebb óta dolgozik itt, vagy a felettesem. Na akkor úgy érzem, semmit nem tudok és rengeteget bénázok, rosszul mondok/csinálok stb. Telefonos ügyintéző voltam és értékelnie kellett a supervisoromnak, leült mellém és ő is hallgatta a beszélgetéseket. Nagyon sok mindent elb.asztam. Az értékelésbe azt írta, hogy a visszahallgatásokon jól végzem a munkámat, de ha ott van ő is, izgulok és nem megy.


Nekem megfelelési kényszerem és alulbecsülésem van.

jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!