Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pisilés után ha le ülök,úgy...

Pisilés után ha le ülök,úgy érzem mintha pár csepp jönne még. Ugye nem a magzatvíz szivárog? 28hetes kismama vagyok És mostanában egyre jobban félek egyedül maradni, félek hogy bármikor történhet valami. Páromnak 1 hónap múlva el kellene utaznia

Figyelt kérdés

2 hétre menne, Horvátországba igazából kötelező neki. Félek egyedül maradni

Normális ez? Kicsit félek a koraszüléstől, veszélyeztetett terhes vagyok egyébként mélyen tapadó lepény miatt


2022. dec. 10. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Így vagyok én is, mármint hogy olyan mintha még jönne pisilés után valami. De normális a magzatvízem mennyisége, úgyhogy valószínű csak vizelet.


39+6hkm

2022. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Ha nyugtalan vagy vegyél magzatvíz szivárgást kimutató betétet.


Pisilisnél próbálj még maradni a wc-n kicsit.


És próbálj kicsit pozitívabb lenni, igenis arra koncentrálni hogy minden rendben lesz, ne akard bevonzani a rosszat, ne pánikolj előre feleslegesen, a stressz egyáltalán nem tesz jót. Foglald le magad valamivel.

2022. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha szivárogna az nem ilyen. nem mintha jönne még hanem jön is. és nem csak a wc-n ülve.
2022. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi igen, túl aggódom, első baba és fogalmam sincs hogy mi hogy fog alakulni de hát bízom benne hogy minden rendben lesz
2022. dec. 10. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
kezdj magaddal valamit mert ha megszülsz csak rosszabb lesz. onnantól lehet(ne) csak igazán rettegni mindentől.
2022. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!