Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csinálja azt a legtöbb...

Miért csinálja azt a legtöbb férfi hogy ha sikerül össze jönnie egy nővel akkor a nőt eltiltsa a facebooktól és egyéb közösségi oldalakról, közben a férfiak meg csajozgatnak ugyan azokon az oldalakon de még az exeiknek is jó pofiznak?

Figyelt kérdés
Ezek ennyire komplexusos barmok vagy mi a fene? Aztán lesnek mint hal a szatyorban amikor a nő meg félre k*rel az első krapekkal akivel szóba tud állni.
jan. 21. 08:31
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem ilyen a környezetem. Nem tudom.
jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
94%
A “legtöbb férfi” biztos nem csinálja ezt. Ha te mindig ilyeneket fogsz ki, akkor magadon is gondolkozz el, miért vonzódsz ehhez a típushoz.
jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem rossz társaságba keveredtél, biztosan nem ilyen a "legtöbb férfi"
jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, ki csinálja ezt, sosem láttam ilyet.
jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
93%
Mert ez nem a "legtöbb férfi", hanem legfeljebb néhány beteg valaki.
jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Sok ilyet látok sőt rengeteget. A pasi ír szia erre arra stb, nezem az adatlapját oszt asszonya van, friss közös fotók stb, nézem a nő adatlapját már hónapok/évek óta nem használja de a pasijával kivan rakva hogy kapcsolatban. Úgyhogy de sajnos a legtöbb pasi az ilyen.
jan. 21. 08:44
 7/47 anonim ***** válasza:
90%
Mert magukból indulnak ki. Ők szex partner keresèsre használják a facebookot. Nem akarják hogy fèlredugjon a nő. Csak a pasi csinálhatja.
jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
62%
Minden, ami látsz nézőpont, nem a valóság.
jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Mátrix🤣🤣
jan. 21. 08:47
 10/47 anonim ***** válasza:
33%
Marcus Aurelius.
jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!