Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 30 körüli férfiak, hogy...

30 körüli férfiak, hogy reagáltok, amikor 20-on éves lányok elkezdenek magázni, jónapot köszönni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor bemész egy boltba, vagy random a lépcsőházban jön szembe egy lány és előre köszön, magázva téged. Olyan lány, akit te még bőven számításba vennél.

Engem rohadtul frusztrál. Ráadásul felváltva köszönnek sziát, vagy jónapot. Magyarán mondva akkor ott minden libidóm elszáll, még ha nyilván nem is csajozni megyek egy boltba és öregnek érzem magam. Ki hogy van ezzel?



dec. 23. 04:23
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Én ugyanígy. Biztosan kopaszodsz is. Az öregít.
dec. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nem nagyon érdekel.

Az alapvető tisztelet az, hogy idegennekkel magázódunk ezzel így ebben a formában tehát semmi gond.

Ha a környezetedből magáz egy fiatalabb, akit nap mint nap látsz, beszélgess vele semleges témáról. Időjárás, stb... Aztán mond neki, hogy nyugodtad tegezhet.

Valamint, te köszönj neki mindig sziát. Függetlenül attól, hogy magáz e.


Nekem már lassan csókolom köszönnek. Na az már fusztrálóbb, de majd tapasztalod.

dec. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Munkahelyemen a velem egy korú vagy nálam fiatalabb ügyfelekkel is magázódok. Nem illik ismeretlent tegezni szerintem.


26

dec. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy lépcsőházba de főleg egy boltba egy random embernek kortól függetlenül miért ne köszönhetne jónapot kívánokot?

Én is ezt használom az összes felnőttre ilyen szituációban


-(Nem üzleti)Bemutatásnál veszem figyelembe egyedül a kort. Egy 60 évesnek nem fogom azt mondani hogy szia xy vagyok.

-Üzletinél alap a magázódás.

-Munkahelyen nálunk a céges kultúrából adódóan mindenkit tegezünk.

dec. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen úgy tanítják (bolt, suli, otthon stb.), hogy napszaknak megfelelően kell köszönni. Kortól nemtől stb. függetlenül.

Főleg ha egy vadidegen random csaj, ne gondolj bele többet.

dec. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok bekötve, hogy sokszor egy pillantásra nem tudom meghatározni egy emberről, hogy 20 vagy 60 éves, főleg ha valamilyen téli cuccba be van öltözve, ami full semleges. Ilyenkor kap tőlem egy "Jó napot!-ot" és részemről le van tudva, nem voltam bunkó, mert köszöntem.
dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Az igazi ciki az, amikor te, 60+ férfiként, és a húszéves lány kölcsönösen csókolommal köszöntök egymásnak.
dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!