Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy szép nővel hogyan bánnak...

Egy szép nővel hogyan bánnak az emberek?

Figyelt kérdés

Rengetegen írják hogy a szép nőkkel máshogy bánnak a férfiak, de ezt jobban ki tudnátok jobban fejteni? Igen azzal tisztába vagyok hogy őket mindig észreveszik de hogyan bánnak velük arra keresem még a választ. Igazából azt is észre vettem hogy velük szebben beszélnek kissé "puncsolva" beszélnek. Lehet csak én vettem ezt észre nem tudom lehet rosszul láttam. Van nyilván sok fajta ember nem mindneki ugyan olyan de most szeretném látni hogy ki hogy gondolja ezt, nem baj ha nem mindneki ugyan úgy gondolja.


Attól hogy a másik úgy látja jónak de te meg máshogy az nem azt jelenti hogy a másik rosszul látja. Az is lehet mind ketten jól látjátok.



dec. 7. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek:

Olyankor zavarba jövök és megpróbálok még inkább odafigyelni a viselkedésemre. A különös az ebben az egészben, hogy ez attól függetlenül működik, hogy nem tekintek prédaként az érintett nőre. Nem értem, hogy miért, de ez van!

56 ff

dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
88%
Nyilván be akarnak jutni a "szép nők" bugyijába, ezért ennek megfelelően előveszik a legjobb bókjaikat, stb. Ugyanakkor megjegyezném hogy a szépség relatív.
dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem, mert a szépség mindenkire más hatással van. Nyilván van olyan elég gyakran, hogy szépekkel kedvesebbek. De van, aki zavarba jön tőlük és inkább kerüli őket, vagy minimálisra veszi a kommunikációt. És van olyan is bőven, akit a szépek irritálnak (gondolom, a saját frusztrációjuk miatt) és direkt, kifejezetten bunkónk a szép, csinos nőkkel.

Na meg sokan úgy vannak, hogy aki szép, az csak hülye lehet és lenézőbbek a szépekkel.

dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Én elég csinos nő vagyok, 8/10 körül (kondizok, formás vékony alkatom van, arcra is egész szép vagyok, hosszú szőke haj stb). Velem elsőre többnyire inkább elkerülőek a férfiak, már úgy értve, hogy érezni rajtuk, hogy feszengenek. Általában én beszéltetem ilyenkor őket. Ha már idővel jobban feloldódnak, vagy alkohol hatására lazábbak, akkor viszont simán mindig rámmozdul valami jó pasi. Pl. céges bulin, sima bulin, vagy ilyesmi, de átlag hétköznapi helyzetekben inkább zavarban vannak. Bunkó vagy nem segítőkész viselkedést viszont szinte soha nem tapasztalok a részükről.
dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 biztos nem mernek veled bunkózni. Egyébként eléggé egy paraszt viselkedés egy nővel szemben bunkózni. Egyébként meglepően velem se bunkók a férfiak. Egy mondta egyik hogy kacsa szájú de több nem volt. De aztán nem nagyon érintett meg a tökfilkó aranyos kis bókja. Szegény le ragadt az óvodai szintnél😒😅😅
dec. 7. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal gyengédebben, finomabban.
dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit a környezetemben láttam:

- Folyamatosan próbálják őket megnevettetni.

- Rendkívül előzékenyek velük.

- Nagyon védelmezőek és empatikusak velük.

- Emberileg sokkal pozitívabban látják a szép lányokat, mint amilyenek (okosabbnak, kompetensebbnek, kedvesebbnek látják őket, és szinte mindent elnéznek nekik) - ez nem csak a férfiakra igaz, hanem általánosságban.


(A csúnya lányokkal, nőkkel sokuk az eddigiekkel ellenkező módon viselkedik.)


+ A rámenősek szexuális utalásokat tesznek, vagy akár nyíltan bepróbálkoznak náluk.

dec. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 én is így vettem észre de sajnos nincs jól. Mert mi van akkor amikor van egy nem olyan szép lány de ápolt és olyan szép lelke van.
dec. 8. 06:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 a legtöbbüket ez nem érdekli sajnos. Ők emberként sem kezelik a nekik nem tetsző lányokat, nőket, pedig az alapvető tisztelet megadása nem vonzalom kérdése kéne, hogy legyen.
dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Senior Séf ***** válasza:
100%

Karinthy fogalmazta meg ezt legfrappánsabban:

Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába.

Tehát ha egy szép nő jön be, a férfiember megpróbálja a legszebbik énjét mutatni.

dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!