Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ezellen most?

Mit tegyek ezellen most?

Figyelt kérdés
Rám vannak szálva az iskolában.Mindig kinevetnek beégetnek mindig.Mindig piszkálnak lenéznek meg ami a legszomorúbb hogy néha még nyakon is ütnek.Mit tegyek nem akarom mondani senkinek mert szégyenlem

jan. 24. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Agyald meg őket.
jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam azon hogy ver********* lehetne e a dolgokon változtatni?
jan. 24. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Anno felsőben én is ezt éltem át. Azt hittem egy darabig, hogy velem van a baj. Mára (20 évvel később) rájöttem, hogy nem. Máshol azóta mindenhol befogadtak. Volt, ahol kifejezetten népszerű is voltam.

Azt hiszem az ilyen szitut a tanároknak kéne kezelni, de sajna a többségük nem teszi.


A mai eszemmel azt mondom, hogy akkor jártam volna a legjobban, ha sulit váltok.

jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# as az a gond hogy a tanár "Az én sulimban" nem rászól hanem vagy igazat ad neki vagy ő is nevet vagy ő is azt mondja hogy az biztos
jan. 24. 21:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt meg hogy elintézzék inkább arról ne is beszéljünk
jan. 24. 21:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg a másik az hogy sulit váltani elég nagy dolog lenne pláne így hogy senkinek nem merem elmondani
jan. 24. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt ilyen tapasztalatom. Volt, hogy szünetben a teremben egy labdával dobáltak. Pont sikerült elkapnom a labdát, mire belépett egy tanár és beírt nekem, amiért labdáztam a teremben...


Szerintem jobban jársz, ha beszélsz róla a szüleidnek és sulit váltasz. Anno én se beszéltem róla. Lett 4 borzalmas évem. Utána gimiben meg nagyon jól éreztem magam.

jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!