Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinted is egyre több rossz...

Szerinted is egyre több rossz ember van?

Figyelt kérdés

jan. 26. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanannyi van.
jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem pont annyi, mint bármikor máskor. Ne ilyenekkel vedd körül magad és akkor nem fog feltűnni.
jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak butábbak és ezálltal sokan rosszak. A különbséget se tudják a jó és rossz között, csak a saját élvezeteiket akarják kielégíteni minden téren. Ez nyilván sokszor rossz dolgokkal jár amit ugye nem fognak fel.
jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es a kérdés nem rólam szól!
jan. 26. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Alapvetően nem tartom rossznak az embereket. Max azokat, akik ok nélkül ellenségeskednek másokkal. (Akár itt a gyk-n)
jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, én csak azokkal találkozók bárhová megyek. De még az interneten is. Nem véletlenül gyűlölöm az embereket. Kezdem megérteni a sorozat gyilkosokat.
jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hat elsőnek mondd el szerinted mi a jó és mi a rossz, mert ezek tök szubjektív fogalmak.
jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen: és a társadalom meg élvezi... Ha nem élvezné, akkor változtatna valamit.
jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Csak ahogy idősödünk, a mi szemünk nyílik ki.
jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem többen is vannak, illetve hangosabbak is, mint a többi réteg, és ott a média, internet is, amik elég szépen terjesztik is az ilyesfajta emberekről szóló dolgokat. Szóval jobban értesülünk is róla, jobban képben is vagyunk, mint régebben.


Már egy jó ideje nem halad túl jó irányba az emberiség, sajnos.

jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!