Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én lennék egy rossz ember?

Én lennék egy rossz ember?

Figyelt kérdés

Leszerveztem egy hétvégi peca túrát a haverokkal. 8-an leszünk összesen, csak férfiak. Ezt mindenki jelezte is otthon, hogy ha nem baj, akkor párját mindenki otthon hagyja most.

Mindenki meg is értette, viszont az egyik tagot nem érdekli, ő vele jön az apja, anyja, húga, annak a csávója. Aztán ő kiakadt, amikor jeleztem, hogy máshogy dumáltuk le az elején, más lett mondva a barátnőknek.


Nyilván engem is zavarna, ha a barátnőm megkér, hogy ne menjek vele valahova, mert csajos buli lesz, aztán a végén kiderül, hogy igazából nem az volt.


Én lennék a sz*r, kicsinyes ember?



2023. márc. 9. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
De akkor vele sem jön a barátnője, nem? Apja, anyja, húga, annak a csávója. Egyik sem a barátnője.
2023. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a haverod ezt viccnek szánta?! Mondjuk annak is eléggé durva lenne.
2023. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jogos, barátnő híján hozzá a család jön. Nem a barátnő volt a lényeg részemről, hanem hogy a tervezett "kanbuli" mégsem az lesz.

De tényleg lehet én látom szarul, csak erősítsetek meg vagy ebbe vagy abba.

2023. márc. 9. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baráti összejövetelt valaki a családjával tenné tönkre, azt elküpdeném.

Van a haveros találka, meg van a családi buli. A kettő ált. nem keveredik, nyilván.

2023. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És a többiek mit szóltak? Miért rád haragszik?
2023. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Én tényleg rossz ember vagyok, mert én ilyen esetben meggyőzném az egyességet betartani képes haverokat, hogy nézzük levegőnek a köztünk lévő idegeneket, hadd érezzék csak, hogy fölöslegesek, nyilván ez arra is vonatkozik, aki nem fogta fel, hogy zártkörű, és idecibálta a családját.

Te nem vagy rossz ember. Havernak kéne megtanulni határokat húzni, és nemet mondani, ha anyu és apu kedvet kap a programhoz, amit a fiuk mesélt. Menjenek el ugyanoda családilag a következő hétvégén.

2023. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!