Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebook-on hogy valakinek...

Facebook-on hogy valakinek ezer feletti lájk-ja van, az szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Magánszemélynek egyszerűen nem lehet ennyi like-ja. Ezek csalnak én mondom, és most már jelenteni fogom az összeset, mert nagyon elegem van belőlük!

jan. 30. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#9 Fb már lecsengőben,ideig óráig él,de alig nézi már valaki
jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mert elárasztotta az ilyenfajta szenny. De ha ezeket jelentenénk még időben, akkor meg lehetne menteni. Olyan jó kis közösségi portál a facebook. Én szeretem, csak ezeket a nagyképű csalókat ne kéne elviselni mindig.
jan. 30. 21:48
 13/21 Kitana. ***** válasza:
48%
Letilthatod őket nyugodtan.
jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem! A letiltással az a baj hogy attól még mások ugyanúgy látni fogják őket. A jelentés gombot kell nyomni, az a megoldás. Közösségellenes ez a fajta csalás, jobb ha jelentve vannak mind.
jan. 31. 00:17
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon irigy vagy, nem veszed észre magad??

Ha neked lenne ennyi lájkod, magadat nem nyomnád fel, ez teljesen biztos.

Fejezd be az irigységet.

jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én becsületes ember vagyok, én nem csaltam össze ennyi lájk-ot! Meg nem is rakok ki vetkőzős nyálcsorgatós képeket, nem kellettem magam fűnek fának. Nem vágyom ilyen kétes dicsőségre kicsit sem, szóval visszautasítom hogy irigy lennék. Szimplán ez csak nem normális és szabályellenes is, ezért jelenteni kell az összes ilyet.
jan. 31. 18:56
 17/21 A kérdező kommentje:
Kicsalják a lájk-ot a gyanútlan emberekből, miközben hamisak és pózolva kelletik magukat. Ez felháborító és közösségellenes viselkedés!
jan. 31. 18:57
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatvanéves papa lehetsz.
jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
kérdező kussolj már
jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Na megérkeztek a lájk csalók is látom. Te hallgass el, te szégyentelen! Hát hogy képzelted ezt? Becsapnád az embereket, szerinted nem tudjuk mit művelsz a facebookon? Arcátlanság!
jan. 31. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!