Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebook-on hogy valakinek...

Facebook-on hogy valakinek ezer feletti lájk-ja van, az szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Magánszemélynek egyszerűen nem lehet ennyi like-ja. Ezek csalnak én mondom, és most már jelenteni fogom az összeset, mert nagyon elegem van belőlük!

jan. 30. 21:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Remélem ez kamu kérdés, ha nem, nagyon feszült lehetsz kérdező.

Nekem is az egyik képemen összejött ezer akárhány like, meg is lepődtem rajta. De a profilképemen is van kb 700, és nem nyomtam senki fejéhez fegyvert,hogy muszáj lájkolnod!

Az is közrejátszik, hogy a fiókom kb 12 éve megvan, így akad jópár ismerősöm, volt városból ahol laktam, környező településekről, volt sulistársak, mostani szaktársak (vagyunk kb 140en) plusz akik csak követnek, nekik is megjelennek a képeim. Így ennyi a csel benne.

És hiába pattogsz, a mostani profilképemen is egy hosszú ruhában vagyok, viszont kiadja az alakomat, és csinos fiatal nőként persze hogy lájkolnak. De ha büszke vagyok rá, miért ne tehetnék közé képet, ahol ízlésesen látszik az alkatom? :)

Tehát szerintem nincs semmilyen szabályellenes abban, ha valaki kitesz magáról egy fotót mint mindenki más, és sokan maguktól rámennek a tetszik gombra. 😳

febr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!