Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bullyingoltak (Bántalmaztak)...

Bullyingoltak (Bántalmaztak) benneteket valaha az iskolában?

Figyelt kérdés
Ha igen mit tettek veletek? Vagy van köztetek olyan, aki valaha maga volt a bántalmazó, ha igen mi volt a kiváltó ok, miért csinálta?

febr. 4. 22:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Arra emlékszem, hogy általános suli 8.ban szerveztek kirándulást Bécsbe, ahol nagyon sokat bántottak az évfolyamtársaim (több osztályból is voltak puják).


Gúnyneveket találtak ki nekem, alvás közben baszogattak és amikor azt hitték, hogy alszom, arról beszélgettek, engem mindenki utál... a valóság sz, hogy nem utált mindenki, hanem sokat bullyingoltak, piszkáltak engem. Kb. rossz divat volt egyes gyerekeket bántalmazni a suliban.


Kevésen múllott, hogy nem hívtam fel a szüleimet, hogy jöjjenek értem, mert már nem bírom tovább.

..

máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Gimiben volt egy gyerek, aki kék tollal összefirkálta a karomat. Sebes lett, napokig ott volt a nyoma...
máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!