Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kimaradt a tini szerelem az...

Kimaradt a tini szerelem az életemből, sose kezdeményezett egy fiú se nálam. Mi lehetett ennek az oka?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, de az utóbbi időben eszembe jutottak a gimis évek és visszagondolva arra, hogy egyetlen darab fiú se kezdeményezett nálam vagy fejezte ki, hogy esetleg tetszem neki, kicsit ledöbbentett. Volt, hogy tetszettek osztálytársaim/évfolyamtársaim/más fiúk a suliból, de ők észre se vettek.

Néhány dolog: szorgalmas, jó tanuló voltam, nem voltam az osztály legnagyobb szájú tagja, rendes voltam mindenkivel.

Ez utólag annyira furcsa és valahol nagyon szomorú is.



febr. 7. 00:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kimaradt, de egyáltalán nem bánom.

Igaz, nekem azért mindig voltak, akik tetszettek, meg kezdeményeztek is nálam néha-néha (mondjuk gimi alatt volt 3 komolyabb próbálkozás), de rendes viszonzott távolról sem.


Gátlásos voltam ilyen téren, elüldöztem a srácokat, nem voltam nyitott semmilyen szinten. Nem álltam készen egy kapcsolatra, márpedig szerintem azzal érdemes kezdeni, nem kalanddal.


20 évesen már készen álltam, és így ép szívvel, trauma mentesen tudtam belemenni az első kapcsolatomba, ami azóta is tart. Meggyőződésem, hogy ez az esetemben nem így lenne, ha gimiben máshogy alakulnak a dolgok.

febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kimaradtt. De ha lett volna egy fiú, akinek tetszem, akkor se lett volna kapcsolatom, mert semmi önbizalmam nem volt.
febr. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet, hogy nem is akartál? Mármint,akik elérhetetlennek tűnnek, nehezen megközelíthetőnek, azoknál lehet ez.


Nekem volt tini szerelem kapcsolatom, pedig elég csúnya vagyok/voltam. Úgyhogy nálad biztos nem ez az ok, ha erre gomdoltál.


Nálam ez annyiban volt más, hogy olyan embereket találtam, akiknek ugyanolyanok voltak az érdeklődési körei.

febr. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként nekem is sokminden maradt ki anno a szerelmet és diákéletet illető bulikkal kapcsolatosan. Nagyon sokáig fájt ez.

Sőt, ha belegondolok még most is fáj, csak már nem annyira.

Amikor történt, a diákévekben nagyon fájt.

febr. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy írod:

"szorgalmas, jó tanuló voltam, nem voltam az osztály legnagyobb szájú tagja, rendes voltam mindenkivel."

A nagymenőket jobban preferálják még ma is.

febr. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mikor volt a te tini korod, de az enyémben (most vagyok 23) azoknak aányoknak volt kapcsolata akik nagyon megközelíthetőek voltak. Az én korosztályomban, abban a közegben ahol felnőttem minden fiú félt volna a semmire kezdeményezni, ezért azokat céloztuk meg akikkel amúgy is sokat beszéltünk, haverok voltunk.

Nekem abból amit leírtál az jött le hogy neked ilyen nem volt, ez is egy lehetséges ok.

febr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehettél visszahúzódó zárkózott amit lehet, hogy észre sem vettél.


Amúgy mi számít nálad tini korszaknak, a 15-19 év közötti?

febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%
Bocsánat, ha én vagyok az első, aki bántót ír, de valószínűleg nem néztél ki jól. Nálunk gimiben csak azoknál a lányoknál nem próbálkozott senki (meg náluk gimi után se nagyon), akik csúnyák, kövérek voltak.
febr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

Te miért nem próbálkoztál senkinél?

Akkor miért várod el, hogy nálad próbálkozzanak? Ráadásul valószínűleg el is üldözted volna őket.

febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%

Mert gátlásos, beforduló, karaktertelen droid képét mutattad, akin nem volt fogáspont. Sokan élik le a legizgalmasabb éveiket ebben a vegetatív üzemmódban. Mintha a fél jeggyel jobb átlagért (vagy azt kifogásként használva) megérné feláldozni a próbálkozást, nyitottságot, társasági életet, tapasztalást.

Tinilányként ráadásul elég kiírnod instára, gyakorira, bárhova hogy ismerkednél, és tele lesz az inboxod. Szóval te nem akartál ismerkedni. Ezért nem ismerkedtek veled. *surprised pikatchu face*


(Az alternatíva, ahogy írták, hogy csúnya / kövér vagy. Vagy a külsőd, vagy a belsőd nem volt kompatibilis azzal amit a fiúk kerestek)

febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!