Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha ahányszor...

Mit tegyek ha ahányszor próbálok kezdeményezni egy lánynál visszautasítanak? 16F (tudom hogy nagyon fiatal vagyok de na)

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit kéne tennem nagyjából 8 darab lánnyal beszéltem már, nem miden esetben lettem egyből visszautasítva de volt rá példa. Már minden barátomnak volt/van barátnője és már megkaptam tőlük hogy egy lúzer vagyok és hogy szüzen halok meg, átlagosan nem foglalkozom az ilyenekkel de kezdem nekik elhinni hogy nem érek semmit, tudom hogy fiatal vagyok de akkor is fáj hogy ilyen szinten nem érdeklek senkit, és úgy érzem hogy szart sem érek.

febr. 3. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy csak azért szeretnéd hogy legyen. Ez így nem fog menni. Amúgy meg aki ilyet mond az nem a barátod.
febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, és nem mondhatod, hogy nem érdekelsz senkit, hiszen "nagyjából 8 darab lánnyal" beszéltél, nem az összessel, akik esélyesek lehetnek egy kapcsolatra. Azt a nyolcat speciel lehet, hogy nem érdekled. Kinek hiszed el, hogy "nem érsz semmit" és "nem érdekelsz senkit"? A lányoknak vagy a barátaidnak? Mert az említett lányok nem voltak túl sokan ahhoz, hogy ebből ezt a következtetést vond le, a barátaid meg nem állíthatnak ilyet, ha valóban a barátaid. Meg persze olyat se, hogy "lúzer vagy és hogy szüzen halsz meg" - ezt mondani egy 16 éves fiúnak elég erős lenne... Kétségbeesésre semmi ok, próbálkozz tovább és ne görcsölj rá, mert annál nehezebben megy! Én szurkolok neked! Sok sikert!
febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 16 éves fiam, akinek szintén nincs barátnője. Nem lesz ettől lúzer és nem hiszem, hogy szűzen fog meghalni 😅

Olyan barátai vannak, akik ezért nem cikizik. Nincs is kétségbe esve emiatt. Őt mondjuk jobban aggasztja a korabeli lányok túlságosan megjátszott viselkedése.

A párkeresés semmilyen életkorban nem könnyű, de ne add fel és ne görcsölj rá 🥰

febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazó környezeted miatt kialakult az önbizalomhiány, megfelelési kényszer, önbántalmazás.

Ki kell szakadnod ebből a "baráti" körből.

febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Epitsd le a barataidat, ha nincsenek barataid, nem b4szogat senki
febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez eleg szomoru hogyha 16 evesen nem basztak meg akkor szuzen fogsz meghalni
febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt a legnagyobb probléma a ,,,baráti''' köröd, nem pedig az, hogy 16 évesen nincs párod. Állj a sarkadra, és nyugodtan fejezd ki, hogy lesz amikor eljön a megfelelő idő. Ezt nem lehet erőltetni. Nagyon rossz gondolkodásúak a barátaid. Mellesleg valóban nagyon fiatal vagy, még annyit csiszolódik a jellemed, hidd el lesz olyan lány akinek bejössz, nagyon sok tapasztalatot kell még szerezned.:) De a legfontosabb, ne azért szerezz párt, mert mások nyomást helyeznek rád (a haverjaid) hanem mert találsz valakit aki igazán megmozgat.

De nem is értem miért ez kellene legyen a number1 cél egy 16 éves srác életében.. Semmi gond nincs veled, a legtöbb veled egykorúnak szintén nincs még párja. Nyilván erős ebben a korban az érdeklődés a másik nem iránt, de sokat kell érned míg kimondottan férfi leszel, és akkor rájössz, hogy butaság volt ezen stresszelni 16 évesen.:)

Addig is ha valaki tetszik csak add önmagad, legyél határozott de udvarias, és ne más miatt akarj imponálni egy lánynak,hanem mert tényleg érzelmeid lesznek iránta.

febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!