Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tüntetésen lehet képet és...

Tüntetésen lehet képet és videót készíteni a gyülekezésről és a menetéről vagy megbüntethetnek a rendőrök?

Figyelt kérdés

febr. 8. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Termeszetesen lehet, mert kozteruletrol van szo.
febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem buntethetnek meg a rendorok, szoval csak nyugodtan videozd.
febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Sporteseményen, koncerten, tüntetésen, ünnepségen, ilyesmiken lehet. Nem vagyok jogász, de úgy tudom, hogy ha nyilvános rendezvényen veszel részt, akkor kb. hozzájárulsz ahhoz, hogy levideózhatnak, csak azzal, hogy elmész. Apám szívja a vérem a mai napig, hogy van neki egy lementett klip, mikor az egyik Pride mögött én slattyogok haza ebben a hawaii mintás rövidnadrágban egy hatalmas szatyorral meg egy családi csomag wc-papírral.

Pl. futóversenyeken, Balaton-átúszáson sosem kellett aláírnom semmit, hogy hozzájárulok, hogy fotózzanak, de a célban mindenkit lefotóztak, és egyszer nagymamám átküldött egy cikket - nem csak nekem, hanem konkrétan mindenkinek, még a lakossági facebook-csoportba is belinkelte, hogy ott a gyerek, benne van az újságban. Annyi történt, hogy az átúszásról szóló cikket valamelyik újság azzal a fotóval illusztrálta, ahol pont az én csuklómra teszi fel az időmérő karszalagot az egyik hostess. Kb. úgy kezeltek utána a barátnőivel, mintha olimpikon lennék, poén volt, el kellett mesélnem a nagy "hóstettet" hogy hogy úsztam át a Balatont, de rendeteg krémest kaptam <3

febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
febr. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!