Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális dolog van undor...

Ez normális dolog van undor vagy nem?

Figyelt kérdés
Azért mert a saját generációm az Ekhoe,Azahriah,Manuelt,Pogány Indulót meg ilyesmiket szeret de nekem ezektől áll a szőr hátamon amikor a cigi az alkohol meg ilyesmiről írnak dalt nem akarok megsérteni senkit az az én véleményem de amúgy én is szeretem a magyar zenét de csak a Valmar meg T Danny akiknek van normális zenéje ami jó is

febr. 9. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, normális dolog van undor. A szőrt meg ragaszd le celluxal, mert kivágja a pólód.
febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy más ízlésed van vagy most nem értem mit akarsz.
febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Elején felsorolsz kapásból 3 szenny énekest, majd a végére beírod T Danny-t akinek még autotune segítségével is hányinger a hangja és a szövegeinek kb semmi mondanivalója nincs xD
febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Pogány Induló jó, a többi tényleg gagyi.
febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra még a Valmar és Danny sem elfogadható, bocs! De más korosztályú és más ízlésű vagyok. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy egyáltalán mit szeretek.
febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát, számomra a magyar zenék 99.9%-a szenny kategória. Nade én sem vagyok mai fiatal.
febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs azzal, ha neked más tetszik, de ne hidd magad ettől felsőbbrendűnek vagy kifinomultabbnak, mert egyik sem lesz igaz attól, hogy egyszerűen más tetszik, mint a többségnek.
febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Tömegízlés... Ez a kulcsszó. Nem akarnak kilógni a sorból, mert az nem menő.. Ez a mai korszellem, csordaszellem.
febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az is undor amit te hallgatsz....
febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Normális dolog, hogy nem mindenkinek egyforma az ízlése. Generáción belül sem. Felesleges róla vitázni. Én se kifejezetten szeretem a fenti műfajt, nem is ismerem a felsoroltak többségét. Mondjuk nekem nem szőrös a hátam. Nem sértettél meg senkit, ez a véleményem. Nincs undor.
febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!