Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért egyre kevésbé népszerű...

Miért egyre kevésbé népszerű időtöltés a Tv-nézés?

Figyelt kérdés

febr. 9. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem például azért, mert egyrészt amikor vendégségbe megyek nettó bunkóságnak tartom, hogy amikor leülök beszélgetni a házigazdával, a képernyőt bámulja, másrészt zavar, hogy miközben beszélgetünk valaki a háttérben dumál a TV-ben.
febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mert olyan tartalmak mennek rajta, amelyek nem kötnek le: politika, reggeli álmosfejű műsorvezetők beszélgetős műsora, erőltetett show és reality műsorok, ezeréves huszadrangú filmek. És a sok reklámblokk.

Ha néha van is bármelyik csatornán jó műsor (mert biztos van), arról vagy nem tudok, vagy ha véletlenszerűen odakapcsolok egy csatornára, már megy a műsor és lemaradtam a feléről, úgy meg nincs értelme.

A családban van, aki még nézi, úgyhogy azért képben vagyok, hogy mi zajlik a tévében. Idősebbek még inkább tévét néznek, pl. a napi török vagy milyen sorozatukat.

Nekem jobb, ha laptopon vagy telefonon nézem az általam választott tartalmakat, akkor, amikor akarom.

febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam tv-t nézni, török sorozatokat főként, de megértem azokat akik már nem néznek, hiszen tényleg elég sok a reklám, nem kezdik időben a műsorokat, megvágják a filmeket/sorozatokat, illetve munka/család vagy egyebek miatt sok mindenkinek nincs ideje minden hétköznap leülni mondjuk fél 4-kor a tv elé sorozatot nézni. Interneten mindezek nélkül lehet élvezni a tartalmakat.
febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!