Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak magyarország ennyire...

Csak magyarország ennyire begyepesedett ország?

Figyelt kérdés
mindenki massal foglalkozik, mas dolgaival, kibeszelik a masikat, bele akarnak avatkozni a dolgokba, aki kicsit sem atlagos dolgot csinal, azt elitelik, stb
febr. 12. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem
febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Én ezt nem tapasztaltam.

Nem tudjuk, mi történt, amiből ezt gondolod.

Minden családban előfordul néha, hogy pl. valaki beleszól más dolgába, esetleg véleményt mond, de nem ebből áll az egész életük.

febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Költözz egy angliai kis faluba, ott aztán megtudnád mi az a pletykálkodás :D
febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Pont hogy, senki nem foglalkozik, törődik a másikkal.


Amit pedig írtál, az meg inkább családban, barát körben fordul elő.

febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
79%
(Magyarország!)
febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Magyarországot nagy kezdőbetűvel írjuk!


Nem. Más országban is biztos előfordul ez. Ez a tulajdonság nem egy adott országra jellemző, hanem személyekre.

febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem emberfüggő. De egyszer olvastam, hogy egyes nemzeteknél 2 tabu téma van, a pénz meg az ember egészsége. Talán arrafelé kevesebb a pletykálkodás vagy esetleg más kaliberű dolgokról pletykálnak.
febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Én azt gondolom, hogy Magyarországon a rengeteg érzelmi analfabéta miatt nem lesz soha változás.
febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos igen. Mert rendszerváltás után 35 évvel még mindig Kádár korszakot siratják.
febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

Kipcsákok vagyunk, derék, harcias nép: egymással szemben tudunk csak kakaskodni, egymással együtt gondolkodni már nem.

Eléggé civilizálatlanakká váltunk...

febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!