Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan, hogy amikor...

Volt már olyan, hogy amikor összejöttél a barátoddal vagy barátnőddel később kiderült, hogy van közös ismerősötök?

Figyelt kérdés
Akár lehet az exbarát stb.

febr. 15. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt. Be akart mutatni a budapesti főnökének, mi pedig egy vidéki karateklubból ismertük egymást 5 éve.
febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, mutogatta a fényképeit a sportklubja legutóbbi eseményéről, én meg felkiáltottam, hogy jé, ott a Peti! Évfolyamtársak voltunk a suliban.
febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én eleve úgy jöttem össze vele, hogy közös ismerős által.
febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig még nem derült ki, hogy lenne közös ismerősünk.
febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az exemmel viszont volt jópár, mivel egy városban éltünk.
febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakítás után derült ki, hogy az egyik barátnőm ismeri az exemet, mert egy suliba járnak. Másfél éve szakítottam vele, de a mai napig sokszor derülnek ki hazugságok a kedves exem részéről, mellesleg utólag tudtam meg azt is hogy amúgy az iskolában kb fűvel-fával megcsalt 😂 én egyébként másik suliba járok. 19/L
febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi inkább a netes ismerkedéseknél fordult elő, ami talán csak még érdekesebbé teszi a dolgot :D

Egyszer elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, és mint később kiderült, az előző barátnőmnek volt amolyan legjobb barátnője :D (mindkettőjüket neten ismertem meg, és ugyanabban a faluban laktak az ország másik végén, durva xD)


Sőt volt egyszer olyan (igaz ez nem kapcsolat volt), hogy egyik multis játékban találkozta megy sráccal, majd kb egy év mulva ismét egy másik játékban (nick nevemről felismert) és kiderült hogy egy suliba járunk :D

febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt férjemet amikor megismertem, kiderült, hogy a bátyját régóta ismerem, de azt sem tudtam, hogy van öccse (jó, nem volt olyan közeli ismerős, de azért sokszor voltunk egy társaságban)
febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose vedd fel facebookon
febr. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!