Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igen tudom hiba volt de már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen tudom hiba volt de már megtörtént és csak a véleményetekre vagyok kiváncsi! Összejöttem egy Osztálytársammal még októberben és ez ⬇️ Történt. Szerintetek normális a srác?

Figyelt kérdés
nagyon szerelmes lettem belé kb két hónap múlva le is feküdtünk aztán mikor már 4,5 hónapja együtt voltunk felmentem hozzá egy vasárnap és akkor is szeretkeztünk, néztünk filmet minden tökéletes volt a családja nagyon szeretett engem az enyém is őt minden jó volt. Aztán hétfőn a srác hirtelen szakított velem azzal a mondattal, hogy nem érett még egy komoly kapcsolatra nem tud sokszor kezelni és neki az sok, hogy oda bújok mások előtt vagy adok neki egy puszit. Mi legjobb barátokból jöttünk össze szóval eléggé baráti volt a kapcsolat soha semmit nem tiltottam a többi fiú az osztályban azt mondta, hogy mindenki ilyen barátnője vágyik nagyon szerencsés a barátom. Azt is mondta, hogy en túlzottan magamhoz láncoltam azzal, hogy egyszer raktam ki egy képet Instagramra vele storyba. Kb két hete hogy szakítottunk és ő azzal a lánnyal találkozgat akivel előttem kavart és nekem és a legjobb barátainak is azt mondta hogy vele csak akkor jönne össze ha b@.szni szeretne. Nem tudom ezt hova tenni miért van ez? Sajnos én még nem tudtam tovább lépni, de szerintetek ez normális ? Hozza szóljak Suliba mit tegyek?

2020. febr. 22. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom :( Biztos nagyon el vagy keseredve. De ez a fiu vagy egy kis hulyegyerek, aki atvert teged, vagy o se tudja, mit is akar valojaban. Mindket esetben jobb lesz neked nelkule. Hidd el, nyaron mar a legkevesbe se fogod banni hogy szetmentetek, addig pedig kitartast!
2020. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nem akar felvállalni. Hidd el jobb lesz nélküle.
2020. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Itt egyetlen hibát követtél el: azt, hogy túl hamar megbíztál benne.

Idővel majd tovább fogsz lépni. És találsz olyan fiút, aki megbecsül, és értékel. Hidd el, sokan vágynak ilyen lányra, mint te.

2020. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Egyedül abban hibáztál hogy túl hamar és túlságosan megbíztál benne. Most még fáj, de az ilyen nem érdemel meg téged. Nem csak ő létezik, szóval sird ki magad és aztán szerezz egy nála is jobbat.

Remélem hamar jobban leszel ha pedig beszélgetni akarsz valakivel irj privit szívesen meghallgatlak<3

2020. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta kiderült, hogy ezzel a lánnyal már előttem is kavartak és volt fent nála a mostmár ex barátom... kb már senki nem beszél vele az osztályból csak azt a minimális osztálytársi kapcsolatot tartják... a srác már bemutatta otthon gondolom már meg is dugt@... már kezdek inkább szánalmasan tekinteni rá de sajnos még mindig fáj és ezek után már azt se tudom, hogy nekem mikor mondott igazat és mikor nem...
2020. febr. 25. 20:15
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia! Azóta hogy vagy? Sikerült túltenned magad?
2021. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mekkora egy szemétláda ez a pali... Jobbat érdemelsz!
2023. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!