Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lettél szerelmes? Melyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lettél szerelmes? Melyik pillanatban? Milyen fiúba/lányba? Miért? Hányszor voltál eddig szerelmes? Összejöttél a kiszemelttel? Hogy? Milyen volt az 1. (és a többi) randi vele?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok ha lehet

Kretének kíméljenek



2020. máj. 26. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Állás ajánlaton kevesebbet kérdeznek.

-Megláttam a színházba.

2020. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Olyan fiuba lettem szerelmes aki nem jatsza a nagymenot. Érdekes mert vagány lány vagyok azthittem csak egy csibesz gyerek tud levenni a lábamról 🤔 abban a pillatban lettem szerelmes mikor éreztette velem hogy mi egymáshoz tartozunk. Az első randi viszont nagyon ciki volt úgy mentem haza hogy na jó azonnal le kell őt ráznom😂😂 de mivel mutatott olyat amit másban még nem találtam meg,rá szántam magam hogy tovább randizzunk, nem bántam meg. 8 hónapja együtt vagyunk :) viták nélkül.. Jobb ha kicsit különbözőek vagytok most már megértettem miért .. Voltam már szerelmes de nála érzem azt hogy mellette el is kötelezném magam, szóval szerintem ez az a szerelem ami szerelemnek mondható.
2020. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerelmesnek könnyű lenni -azaz számomra biztos-, általában visszafogott, kis normális lányokba voltam, akik rendesek voltak, hányszor voltam... 1 szó: SOKSZOR XDD

Volt akivel sikerült összejönni, volt akivel rip.. nem, ilyen az élet

2020. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelmem az osztálytársam volt 13 évesen, sajnos nem lett belőle semmi, leginkább a saját félénkségem miatt. Utána a gimi előtt volt egy 3 hetes “kapcsolatom”, sajnos a gyerek teljesen meghülyült, a “menő” társaságába én nem illettem bele (mikor összejött velem, még nem tartozott közéjük), aztán ki is rúgták a suliból, nem érettségizett le, nem tudom, mi van vele.

A következő megint csak plátói volt sajnos, de az a srác nagyon kulturáltan utasított vissza, és biztos volt benne, hogy el fog jönni az, aki értékel majd engem. Így is lett :)

Igaz, nem azonnal, mert sajnos utána még volt két db nagyon futó kapcsolatom (egy-másfél hónaposak), akik nagyon csúnyán elhitettek velem mindent, az egyik majdnem belevitt valami MLM szrságba, ahol százezreket bukhattam volna, a másik meg rettentő pofátlanul előadta a hősszerelmest, aztán meg (Facebookon) kidobott, mikor már valami energiát is kellett volna fektetni a közös dolgainkba.

Jelenleg viszont minden jól megy :) Ami érdekes, hogy a mostani barátommal sokkal régebb óta ismerjük egymást, mint ahogy összejöttünk, egy helyen dolgoztunk, elsőre mégsem alakult ki semmi.

2020. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 ....

#2 köszönöm pont ilyenekre gondoltam

#3 xD

#4 sajnálom :(

2020. máj. 26. 18:43
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
16éves vagyok és 8éve tetszik nagyon a lány de most kezdtem érdeklődni iránta de nem tudom lesz e belőle valami nézzétek meg a kérdésem ott lesz
2020. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Valaki segítene? kérdés
2020. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Nos eletemben eddig kétszer voltam szerelmes egyszer 8 évvel ezelőtt másodszor pedig 4 éve ami meg mindig tart.


Első alkalommal egy nálam sokkal idősebb fiúba (22) voltam szerelmes aki sajnos kihasználta hogy csak egy butuska 11 éves gyerek voltam aki nem foglalkozott vele, hogy az a "fiú" egy beteg ember es ennek ellenére 1 évig együtt voltunk aztán egyik napról a másikra éltűnt. Ez elég nagyot rúgott az önbecsülésembe, utána évekig értéktelennek éreztem magam és mindenféle egyéjszakás kalandokba vágtam bele ami lássuk be egy fiatal tinitől elég szokatlan és nem feltétlen egészséges pszichére vall. Közben voltak rövidebb kapcsolataim, dd nem voltam szerelmes.


Aztán 4 évvel a nagy csalódás után találkoztam a jelenlegi párommal. Ez is csak egy egyéjszakás kalandnak indult, egy szórakozóhelyen találkoztunk ahová en egy ott dolgozó haverom segítségével lógtam be pár barátommal együtt, ő 21 volt akkor. Szóval nem gondoltam/akartam volna, hogy barmi több lesz a dologból, a követkető nap regglén elköszöntünk, megadtam a számomat es távoztam. Amint hazaértem láttam, írt hogy találkozhatnánk máskor is, meg hogy hogy vagyok stb. Még kb 4 hónapig csak "összejártunk" és ez alatt az idő alatt sokszor beszélgettünk a "lényeg" előtt/után, megismertük egymást es kiderült, hogy rengeteg szokásunk, nézetünk, gondolkodásmódunk, hobbink és érdeklődési körünk hasonlít. 4 hónap alatt szép lassan beleszerettem, kiderült hogy kedves, humoros, okos, figyelmes ember és végül sor került az első "rendes randinkra" egy szabadtéri koncerten. Nagyon romantikus volt az egyik kedvenc alternatív együttesem játszott utána pedig órákon át beszelgettünk kifejezetten érdekes kérdésekről. A kesőbbiekben is érdekesek maradtak a randijaink, sosem voltak kínos csöndek.

Azóta is tart a szerelem, talán meg több is lett.

2020. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle ember tetszett már nekem, de úgy nagyon igazán szerelmes 15 évesen voltam egy lányba. Egyszerűen máig fejtegetem, hogy mi volt, ami annyira megfogott benne.. Nagyjából velem egymagas, offolós típus, játékos, külsőleg nem tudom, hogy mi fogott meg benne, nem volt gyönyörű bőre, ahogy laposka is volt. Belül pedig konkrétan egy boszi volt, gonoszka, szeretett másokat szivatni, nem ismerte a jó modort. Mégis megesett.. Pár hónap után szerelmet vallottam neki, válasz nélkül maradtam, de azóta is ugyanolyan a kapcsolatunk, eddig mindenki azt mondta, hogy érez irántam valamit, csak fiatal és nem tudja felismerni/bevallani magának. Úgy érzem, hogy nekem Ő volt, Ő marad a nagy Ő, nem hiszem, hogy mást tudnék valaha ennyire szeretni
2020. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
12 évesen az osztálytársammal akivel azelőtt 5 évig jártam, de csak ekkor jött😂😂😂
2020. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!