Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet kezdeni eveszett...

Mit lehet kezdeni eveszett önbizalommal?

Figyelt kérdés
Egy hosszú kapcsolatom pár hónapja ért véget. A párom lenézett ,megbántott ,semmibe sem vett egy időn át. Ez a jelenség elvette tőlem az összes férfiasságom, egy gyenge jellemű gyáva nyúlnak,egy semminek érzem magam. Gyakran éjszakánként felkelek és ezen kattog az agyam. A fő okot meg tudtam már határozni , ami az, hogy nincsenek barátaim, vagyis vannak de távolt vannak tőlem és ritkán tudunk találnozni. Így ez lenne az elsődleges cél, új barátok szerzése. Ez valamiért nekem nehezen megy ,pedig nem mondanám magam extrán introvertáltnak. Eddig úgy gondoltam csak szerencsétlen vagyok ilyen téren, de ennek már valami oka van . Mit mondtok erre ? Valamint szerintetek még hogyan lehet leküzdeni a magabiztosság hiányát?
febr. 17. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Sport,uj hobbi,uj no.
febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!