Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van nagyon - nagyon gáz...

Van nagyon - nagyon gáz részeg szokásotok?

Figyelt kérdés
De tényleg olyan ami miatt aztán nagyon kellemetlenül érzitek magatokat.

febr. 18. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem emlékszem rá mert részeg vagyxok
febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nincsen. Ha okádásig iszom is magam (elmúlt 15 évben 3 ilyen eset volt), akkor is úgy viselkedem, hogy azért később ne szégyeljem magam.
febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Hányás alvás kimerültség.


Szoval elmegyunk bulizni iszok pörgök vidam vagyok fergeteges a szex es eddig tartott az egész. Ezután le lehet húzni a wc-n is semmi nem lehet velem kezdeni. Eddig tartott az egész. Gyenge sz.rként összeomlottam.

febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
*semmit
febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, vagy ha lenne, se tudnám, mert nem iszok alkoholt. De a férjemnél mindig eljön egy pont, ha iszik, amikor szkanderezni akar valakivel :D


A sógorom meg egy idő után bepöccen valamire és elindul az adott helyről sértődötten.

febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Azt mondják, a részeg ember őszinte. Hát ezt cáfolnám, én olyankor hazudok 😅 Mondjuk eleve ritkán iszom annyit, hogy azt részegségnek lehessen nevezni, de volt már, hogy másnap fogtam a fejem, hogy miket mondtam előző este
febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
nincs, mivel nem részegedem le.
febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak akik nem kivagyian válaszoltak.😅 A többieknek pedig örülök, hogy tökéletesen csinálják. Nyilván a kérdés most nem erre irányult volna, hanem azokra, akiknek van.
febr. 19. 02:23
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Nevezzetek bár maradinak, de az életemben sosem értem el azt a határt, hogy illuminált legyek. Mindig csak addig ittam (kb életem során 2-3 volt ilyen), amíg tudtam kontrollálni a tetteim, gondolataim.


Azért az nagyon gáz, amikor nem tudom vállalni a felelősséget a tetteimért, és erre a jogalapom az, hogy részeg vagyok... A gondolat is borzaszt.

febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!