Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom, hogy korombeli...

Nem tudom, hogy korombeli társaságban hogy viselkednek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerencsére az osztályomban már levetkőztem ezt, mostmár nem vagyok olyan zavarba, hangosabb vagyok és bele-bele szólogatok a beszélgetésekbe, nem úgy mint régen... mivel nagyon csöndes voltam (a suliba viszont már nem). De járok egy sport egyesületbe, és ott nagyon. Egész nap csöndben ülök, nagyon zavarban vagyok, úgy érzem, hogy ki vagyok közösítve, pedig máshol nem érzem magam ilyen zavarban járok szórakozóhelyekre, és ott teljesen normálisan, bátran viselkedem. De a sportegyesületbe nem, főleg, amikor ott van a chrussom, akkor aztán meg se tudok szólalni, azt se tudom, merre nézzek. Mit csináljak?

febr. 18. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Viselkedj úgy, mint a többiek.
febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Szóval a kisebb, komfortosabb társaságot érzed magadnak.


Ez jelenti azt, hogy introvertált vagy.

febr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi az a chrussom?
febr. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
100%
#3 (03:41-es) A crush szó azt jelenti a szlengben, hogy van egy kiszemelt, aki tetszik. Ezt én se értem, hogy mi a bánatér nem lehet ezt magyarul is leírni mikor erre is van szavunk.
febr. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4: ja... Ehhez inkább nem fűzök semmit.

3 vagyok

febr. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar,hogy ott van a közeledben annak a maradványa amit összetörtél,akkor a romok eltakarítása megoldást jelenthet...
febr. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kéményseprő buli.
febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam soha hogyan kéne, mert nem mertem önmagam lenni, mert mások voltak, mint én.

De 10-en, 20-on évesen tökéletesen jól kijöttem (jövök, mert 23 vagyok) a 40-es, 50-es korosztállyal. Velük merek is önmagam lenni. A párom is 39 éves.

Nem lehet, hogy te sem tudod miként viselkedj, mert idegennek érzed az ő viselkedésüket?

febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!