Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lenne igény egy olyan új...

Lenne igény egy olyan új "gyakorikérdésekre", ahol szabadon lehet trágárkodni és nem törlik a kommentedet emiatt?

Figyelt kérdés
Unalmas már, hogy nem mondhatod el a véleményedet senkinek, mert azonnal korlátoznak.

febr. 21. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
31 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nekem egy olyan "gyakorikérdésekre" lenne igényem, ahol objektív a moderáció, és komolyan veszik a saját szabályzatukat!
febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Én olyan oldalt szeretnék ahol nem az én válaszomat törlik amikor jelzem, hogy z adott kérdést csak aznap 10-szer tették fel, stb.
febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem... Így is egy frusztrált társadalom vagyunk, már csak ez hiányozna.. Így is tele vagyunk elmebetegekkel, minek szítani a tüzet?
febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Mert mi lenne ebből a helyből ha Mónika show válna belőle?

Igenis jó hogy nem szabad bántalmazó kommenteket írni különben kitiltanak a pébe

febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Kurucinfón szabad káromkodni, írogass oda.
febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Én egy olyan oldalt szeretnék ahol értelmes kérdéseken lehet KULTURÁLTAN eszmét cserélni, vitatkozni. És nem anyázó, okoskodó stílusban.


Eleve itt is azt látom, hogy az emberek szeretnek okoskodni, belekötni a másikba és teszik mindent a másik teljes megalázásával, lealacsonyításával, hülyének nézésével.

febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Itt is az öncélú káromkodást törlik, aminek semmi más szerepe nincs mint a másik felhasználó sértegetése (személyeskedés, anyázás, lehülyézés az idiótázástól kezdve az autista-retardált szintig), vagy nélküle is megfogalmazható amit közölni akarsz (baszdmegelés és egyéb töltelékszavak amitől csak közönséges és alpári leszel).

Az érzelmi alapú és hangulatot kifejező enyhébb káromkodásokat nem minden esetben törlik, ez fasza dolog.


(és most lássuk hány akadt fenn a trágárságszűrőn)

febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennél trágárabbat akarsz? Mindent átengednek, kivéve, ha én írtam, hogy r***banc...
febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
kellene, pl. lenne egy kategória vagy akármi ami erre van
febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne mondhatnád el a véleményedet? Értelemszerűen nem csak ocsmány, trágár módon lehet valamit megfogalmazni.
febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!