Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez szociális fóbia?

Ez szociális fóbia?

Figyelt kérdés

az osztalybol nem beszelgetek magamtol senkivel, ha hozzam szolnak ami eleg gyakori sajnos akkor unottan valaszolok valamit de magamtol senkihez nem szolok szunetben is csak telefonozok es bezarkozok. Voltak barataim osztalybol de mindenkit eltaszitottam magamtol mert elegge kimutatom hogy nem vagyok kivancsi. Barataim sincsenek de nem is akarok. Mindog attol felek ha buszon vagy emberek kozott vagyok hogy beszolnak vagy rajtam nevetnek. Ugy erzem gyakran hogy uldoznek, ez nagyon rossz erzes, meg hogy lenyomoznak, feltorik a fiokom. Csak a parommal tudom elengedni magam es nagymamammal meg anyukammal es apammal. Rajtuk kivul senkim nincs es nem is akarok es igy jol erzem magam. Hogy az osztalyban is kivonom magam a tarsasagbol

de kiallok magamert ha esetleg beszolnanak 2x annyira szolok voissza meg amugy magabiztos es hatarozott tipus vagyok igy nem kapok beszolasokat csak egyszerűen igy erzem jol magam

17L


febr. 29. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem szociális fóbia.
febr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Iskolapszichológus elérhető? Ha igen, fordulj hozzá.

Minek hatására alakult ki, hogy úgy érzed: üldöznek/lenyomoznak/rajtad nevetnek, vissza tudod idézni miért alakuolt ki?

febr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szociális fóbia, hanem kamaszos divat-antiszockodás. Majd kinövöd.
febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!