Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jártok el bulizni egyedül?...

Jártok el bulizni egyedül? Jól érzitek magatokat és akár barátkozni is sikerül olykor?

Figyelt kérdés

A mozira és a koncertekre képes vagyok, de a gátlásaim miatt a bulizás csakúgy nem megy. Nem akarok felszedni senkit, inkább csak barátkozni, de nem tudom leküzdeni, hogy milyen fura vagyok, hogy egyedül mennék ilyen helyre, néha pedig kedvem lenne, amikor látok a városban egy jó kis bulit. Meg egy picit azért is tartok, mert lány vagyok, egyedül nem is innék így.

Barátnőm lényegében egy van, de vele nem tudok ilyen helyekre menni, szocfób vagyok és küzdök ellene, de barátaim emiatt nincsenek.



2023. máj. 6. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én is ìgy voltam, aztán rájöttem hogy nem is szeretem a szòrakozòhelyeket. Persze lehet korral jár...
2023. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha éppen kedved van és ott vagy akkor nyugodtan menny be a buliba, vagy nyugodtan menny el.

Baj esetén sose feledd el megosztani valakivel hová mész pontosan? Aztán másnap szólj rá hogy minden oké e veled?

Vigyázz magadra és bízz az ösztöneidben, jó szórakozást.

2023. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kotelezo inni bulizashoz….

Eleg sokan mennek egyedul bulizni .

2023. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én járok. Mostanában már nem olyan gyakran, mint régen, de mindig is szerettem egyedül menni. Vannak jó bulik, amik nagyon családiasak, mindenki nyitott, és mosolygunk egymásra. Az az érzés, hogy hiába mész egyedül, nem vagy egyedül.


Persze, szociális fóbiával nehezebb dolgod van, nem tudok erre egyszerű tanácsot adni, de azt ajánlanám, hogy úgy menj, hogy nincs semmi elvárásod, és magaddal mész megbarátkozni.


Az elején én is visszahúzódó voltam, de most sem vagyok túlságosan szociális lény, de aggodalom nincs bennem.


Milyen bulikba mész / mennél?

2023. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Most épp láttam hétvégén egy jó kis zenés bulit dj-vel, egy félig szabadtéri bárban és az tetszett meg, táncoltam volna szívesen. Emiatt kicsit rosszul érintett, hogy nincs kivel mennem ilyen jó hangulatú helyre.

Nem vagyok egyébként olyan fiatal, a huszas éveimben járok.

#4 milyen más bulikra jársz egyébként? Alapból én most a zenés, táncos, dj-s bulikra asszociáltam, de nyitott vagyok, ha mondasz nekem jó ötleteket. :)

2023. máj. 7. 19:04
 6/8 anonim válasza:

Én is hasonló problémával küzdök, én mennék de a barátnőim nem😕

Helyileg merre vagy, ha szabad kérdezni?

2023. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6.Te merre vagy?
2023. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7. Szombathely:)
2023. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!