Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért járják a tinik az...

Miért járják a tinik az utcákat péntek-szombat esténként-éjszakánként csoportokba verődve?

Figyelt kérdés

márc. 2. 21:53
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nekem azért furcsa mert az én időmben inkább bulizni mentünk vagy később kocsmázás lett a divat, de a mostaniak már elkerülik mindkét helyet(vagyis akárhányszor benéztem nem sok tinit láttam leszámítva a color fesztivált kb), és inkább hatalmas csoportokban járják a városközponti utcákat.
márc. 3. 11:15
 22/30 anonim ***** válasza:
49%

"A külvilág nem csak arra van, hogy eljuss általa a munkahelyedre vagy a boltba, vagy egyéb ügyeket intézni."


Ezeknek más egyéb nem kell!


[link]

márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%
Szórakozni mennek. Meg isznak kicsit. Meg máshol, könnyebben beléjük köthetnek a cigányok. Mondjuk a városban az utcán nem sokat lehet csinálni. De nem is baj ez. Viszont az igen, hogy csak az utcákon sétálnak. Egyszer be kell majd menniük egy kocsmába.
márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%

"Meg máshol, könnyebben beléjük köthetnek a cigányok."


szerintem nem bánnák ha beléjük kötnének, ők maguk is (fehér) cigányok

márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
36%
Hülyére isszák magukat aztán összehánynak mindent, tiniknél ennyi a szórakozás.
márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
48%

"Meg máshol, könnyebben beléjük köthetnek a cigányok."


Szerinted miért írtam hogy annak idején belénk is kötöttek?

Ha nem akarják hogy agyonverjék őket, akkor nekik is verekedni kell!

Vagy hívják a rendőrséget, polgárőrséget!

márc. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
48%
#26 Talán nem éjszaka kellene az utcán kóvályogni kiskorúaknak. Nappal is lehet barátkozni, olyankor még nem kötnek bele mindenkibe a cigány bandák, mert tele az utca emberekkel.
márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%
Jó, de mi nem féltünk a sötéttől, életrevaló gyerekek voltunk, semmi okostelefon csak zene, pia, buli és balhé! :)
márc. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%
🤡🤡
márc. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

csoportokba mért verődnek a lányok a wc nél.. ez jobb kérdés. minek?? nekik fúj a kaki.. pisi.. a puki. szó szerint minden fúj a lányoknak.. de együtt mennek szarni????

valaki magyarázza el pls.

márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!