Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Máshol is sokat beszélnek az...

Máshol is sokat beszélnek az emberek a háborúról?

Figyelt kérdés

Szinte alig van a munkahelyen más témájuk, egymást túlkiabálva mondják, hogy hamarosan így megyünk a frontra, úgy megyünk a frontra mintha 100%-ig biztosak lennének benne, hogy itt is dúlni fog a háború.


Ha meg beül az ember valahova meginni egy sört, ott is ugyanígy:

Így a Putyin úgy a Putyin, a Zelenszkij micsoda kicsoda, meg a szankciók (és amit nem említettem)


Más is unja?



márc. 13. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Igen mindig szóba kerül.
Igen és meg vannak róla győződve Magyarország is csatatér lesz.
Környezetem nem igazán foglalkozik vele.
Környezetem meg se akarja hallani ami a háborúval kapcsolatos.
26 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Csak épp a szomszédban zajlik egy háború, ne is foglalkozz vele Kérdező, ugyan már, semmiség.... 🤷‍♂️🤷‍♂️
márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%
Most azért mert te nem akarsz a világ égető problémáira figyelni az a te szegénységi bizonyítványod.
márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
Végül is csak a saját és a következő generációk életét határozza meg... Miért is érdekelne bárkit is?
márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Én mostanában nem tapasztalom ezt. Amikor kitört és elindult akkor gyakrabban volt téma.
márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szó se esik róla, pedig egyenruhásokkal dolgozom, de nem téma.
márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom írni, mint a négyes válaszoló. Mikor elkezdődött a háború, utána hetekig ez volt a téma. Az ügyfeleink közül sokan már azt tervezték elköltöznek innen. (Persze azóta sem történt meg.)

Mostanában nem nagyon esett szó a témáról. Oké, hogy fontos dolog, de miért kéne non stop a háborúról beszélgetni?

márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
92%
Már nem. Őszintén szólva engem sem izgat már, itt is elég katasztrófa van, befolyáaom nincs rá, maximum részinformációkat tudunk róla, így én feleslegesnek érzem, hogy erről bárkivel beszéljek.
márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Senkivel se szokott ez téma lenni.

Az, hogy OTT háború van, az még csak-csak. De az, hogy ide átterjed, vagy hogy világháború lesz, olyat senki nem mond. Mondjuk mi nem is az origóból meg az M1 Híradóból tájékozódunk....

márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9%
8# Lehet így gondolkodni, csak akkor ne csodálkozz, ha ég a házad, akkor senki le se szarja.. Mert ez a struccpolitika mentalitás ide vezet. Ég a házad? Kit érdekel? Így jártál...
márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!