Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Máshol is sokat beszélnek az...

Máshol is sokat beszélnek az emberek a háborúról?

Figyelt kérdés

Szinte alig van a munkahelyen más témájuk, egymást túlkiabálva mondják, hogy hamarosan így megyünk a frontra, úgy megyünk a frontra mintha 100%-ig biztosak lennének benne, hogy itt is dúlni fog a háború.


Ha meg beül az ember valahova meginni egy sört, ott is ugyanígy:

Így a Putyin úgy a Putyin, a Zelenszkij micsoda kicsoda, meg a szankciók (és amit nem említettem)


Más is unja?



márc. 13. 11:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%

19

És akkor mi van? Szarjuk össze magunkat? Vagy üljünk egy hokedlin, és várjuk a világvégét? Tehát ne egyek finomakat, ne lássam el normálisan a munkámat, ne nézzek meg egy színházi előadást, ne foglalkozzak a gyerekemmel, semmit se csináljak, mert úgyis háború lesz? Te jól vagy????

márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
18%

20# És mi van akkor, ha valamennyire felszínesen követem a híreket, de tudom függetleníteni azokat magamtól? Tehát nem hagyom, hogy különösebb hatást gyakoroljanak rám.

Nem hagyom, hogy érzelmileg felkavarjon. Én sem fogok agyvérzést kapni tőle nyilván, de valamennyire azért jó tisztában lenni a világ híreivel, hogy mi történik körülöttünk. Tájékozottnak lenni nem bűn.

márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%
22# Ki mondta, hogy a kettő kizárja egymást? Lehet párhuzamosan is csinálni ezeket, ezek nem egymást kizárós dolgok.
márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%

Ennek az embernek a tájékozottság egyenlő a napi szinten háborús hírek bújásával.

Nem attól lesz valaki tájékozott, mert ezen szorong.

Én olyan helyen dolgozok, ahol nem a legbutább emberek fordulnak meg. Mégsem a háborúról társalgunk.

márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%
Azok társalognak a háborúról, akik benyalják a kormány rettegtető propagandáját. Ahogy nézem, itt is vannak néhányan.
márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
12%
25# Könnyen beszélsz itt többszáz kilométerre a háborúról, de ha kiküldenének a frontra, összefosnád a bokádat.. Gondolj bele azoknak a helyzetébe, akiket napi szinten súlyt a háború. A civil áldozatok például.
márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%

Miért, 26-os, te honnan beszélsz?

Ott harcolsz Kelet-Ukrajnában, és most éppen nem lőnek, ezért van időd gyakorizni?


Ugyanúgy te is többszáz km-re vagy a háborútól, csak te ilyen távolságból is rettegsz, rettegsz, rettegsz....

márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Sem a családban, sem annak szűkebb körében, és munkában sem téma a háború.
márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
2 & 3, illetve csatlakozókhoz: Ez így nem igaz, egyénileg mi ezzel nem tudunk mit kezdeni, nem élhetjük emiatt negatívan az életünket! Mondom ezt magas intelligenciával, úgyhogy nincs szegénységi bizonyítvány nekem sem!
márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Amióta kitört a háború, azóta csak párszor volt ez téma nálunk a munkahelyen. Nem foglalkozunk vele.


Szomorú, ami történik, hogy az emberiség agyilag, még mindig ott tart, mint pl. 1000 évvel ezelőtt, hogy háború és háború, hogy nem lehet béke, mert az sokaknak nem érdeke. Viszont, mint mindig a média Félelemkeltő propagandát próbál az emberekre erőszakolni. Ha félsz, gyengül az immunrendszered, a gyenge immunrendszer pedig megbetegszik.

Én ettől távol tartom magam. Élem a mindennapjaimat és bízom benne, hogy több a békepárti ember a felsőbb körökben és nem lesz újabb világháború.


Nem fogok minden egyes nap rettegésben élni. Vannak terveim, céljaim.

márc. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!