Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet úgy "játszani",...

Hogyan lehet úgy "játszani", hogy ne én húzzam a rövidebbet?

Figyelt kérdés

Pl valakivel szakitok, nem véletlenül, azután engem járat le és mindenki neki hisz, ellenem van hangolva a köz.

Vagy valakik azt csinálják hogy ismerkedés van, elmélyítik, és csak később adják elő önmagukat, amire én hátravonulót fújok, kihátrálok, és akkor is én leszek az aki őt átverte, aki a szemét, meg a minden.

Vagy rámászik a barátomra vki, a barátom lerázza, erre a másik megint engem k le terjeszti a rossz hírem, hazudozik rólam és megint mindenki neki hisz.

A lakókörnyezetemben pletykálnak rólam, ma egy olyan állított le, akit mindig látok, de soha nem állok vele szóba(egy tróger senki)és az is pletykák alapon, hogy ezt meg azt mondták rólam névszerint mondta kik(voltbarát spanja) es szinte szóba kellett vele állnom így, hogy kamu az egész. Persze ő is utál, mert nem állok vele le(mert tróger drogos foga sincs)



Valahogy a környezetem tehát abból áll hogy többen utálnak mint ahányan vannak, velem foglalkoznak, képtelenek levegőnek nézni, mennek a pletykák, minden 2.meg akar verni. (Pl az is akit lerázott a barátom)


De minden oka olyanok csak, mert pl szakítok egy olyannal, aki gyökér volt velem. Vagy mert már ismerkedéskor meggondolom magam.(jogosan)

Vagy mert a barátom leráz egy rányomulót.

Vagy mert kikerülök egyeseket, es nem foglalkozom pl drogosokkal.

De mindenki is utál akivel nem jövök össze, ha nem drogos is, hanem normális dolgos ember. Az is negatívan pletykákat terjeszt rólam.


És olyan érzésem van néha, hogy százak vannak ellenem. De úgy, hogy én azt sem tudom egyáltalán miért nem vesznek engem levegőnek? Minek foglalkoznak velem? Egy átlagjulcsi vagyok csak, semmi különös nem vagyok egy Madonna sem. De ezek aludni se tudnak csak mert én vagyok.

(És korosztályfüggetlen is. Helyfüggetlen is. Megesett hogy neten vettem háztartási dolgot találkoztam az eladóval(egynemű velem), aki aztán az iskolámról meg stb kezdett faggatni, mert átnézte az adatlapom is. Mi köze egy eladónak hozzám hogy hova jártam miért mit dolgozok, vagy bármi? Ha bemegyek egy üzletbe nem támadnak így le. Aztán még elkezdett megvádolni hogy kamuzok lehet. Egy vadidegen, akitől vettem egyháztartási gépet. És annak sem vagyok szimpatikus, mondanom sem kell.)

Már kezdek teljesen "begubózni". És kezdödik az hogy a telefont sem merem felvenni egy pasinak. Mert meggondoltam magam. Inkább a ghost. +1 utalóval bővül a dolog. 101.

Hogyan állítsam meg ezt a "mátrixot"?



#1:100
márc. 14. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mászkálj biciklivel mindenhová, akkor nem fog minden barom megállítani, és jó hangosan köszöngess róla, aztán tekerj tovább.
márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg nem mások véleményétől függeni.
márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De ez ahol lakom. Társasház.

Meg aztán utcán is. Legutóbb szembejött a voltgyökerpasim csak ő kocsival, elkezdett szlalomozni és nyomta a gázt majdnem letarolt egy másikat, közben ezerrel rámnyomta a dudát, a haverja bemutatott, és ha zebrán lettem volna előtte, át is ment volna rajtam. És egy férfi kollegámmal álltam éppen az út mellett. Aki ezután valahogy nem is akart továbbkísérni.

És de évek óta van vége.

De nőkkel is a sok attrocitás. Csak nem bírná el az oldal annyira rengeteg sztorim van.

márc. 14. 21:03
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De most ez milyen település, putrifalva? Nincsenek túl sokan? Zsúfolt kisebb városokban rossz kerületekben vagy putris falvakban szokott ez lenni, hogy mindenki idegbeteg.
márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem putrifalva. Ahova én megyek ez megy. Munkahelyröl kezdjem? Nem csak a munkámra kíváncsiak viszik magánszférába is a témát állandóan. Mivel aztán a facem nem lathagják mert le van korlátotva, igazgatói szinten kértek arra hogy csatlakozzam a munkahelyi csoporthoz miutan már az egész cég tudta hogy én nem fogok onkine senkit felvenni meg csetelgetni senkivel, erre létrehoztak egy csoportot és fentről személyesen kaptam erre igazgatói felkérést szemtől szembe hogy csatlakozzam.
márc. 14. 21:17
 6/19 anonim ***** válasza:

Te is gáz vagy, meg a környezet is, ami körülvesz.

Ha változni akarsz, akkor magaddal kezdj.

Játszani? Miért kellene játszani? Minek? Aki hisz másoknak, azt megette a fene, az csak várta, hogy hátba szúrjon. Keress normális embereket, és önmagad add, ne játsz.

márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mesenger csopi. Így inaktívvá tettem a kapcsolódó face adatlapom. (Begubózás 2.felvonás)
márc. 14. 21:19
 8/19 A kérdező kommentje:

"Az élet egy nagy játék csak játszani tudni kell."


És hogy változzam? Nem szakíthatok senkivel, nem utasíthatok el senkit, magyarazkodnom kéne az iskoláimról? Vagy hogy?

Ezek az emberek mind olyan miatt utálnak, amiért valójában őket kell.

Mert hátat fordítok egy gyökérnek mert gyökér. Ezért ellenem tör ki "felkelés". Nem a gyökér ellen. Soha. Ellenem.

márc. 14. 21:23
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor megismétlem.

"Keress normális embereket, és önmagad add, ne játsz.'

Takaríts ki mindenkit az életedből, aki csak hátráltat és kártékony. Nem kell senkinek magyarázkodni.

Ha nem tudod, hogyan kell, akkor pedig önismeret.

márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De azt is csinálom. Nem vagyok olyanokkal akik kártékonyak.
márc. 14. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!