Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Én fogom húzni...

Mit csináljak? Én fogom húzni a rövidebbet. Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

A barátnőmet 2cigány fiú és 2 cigány lány bántotta amikor ment haza. Húzták a haját lökdösték, az arcát is bántották valahogy.. Nem megütötték hanem "meglökték" az arcát is.

Oda mentem 1 cigány lányhoz és a 2 fiúhoz mert őket láttam együtt hárman a városba..

Majdnem nekik mentem.. Aztán elmondtam nekik hogy még egy ilyen és agyonverem őket..

Ezzel nem is lenne baj.

Csak aztán most irkálnak messengeren meg minden hogy hétfőn suli után csapatostól vernek agyon. Meg már aznap nagyon néztek a cigányok..

18 éves vagyok

A barátnőm 16

Nem vagyok nagy darab..

Elég gáznak tartom hogy mindenki előtt megbernek majd.. A szüleimnek és a barátaimnak nem szólok.. Nem akarom belevonni őket,mert csak bajuk lesz. Gáz lesz ha alaposan megvernek? Tanácsok?

A válaszokat előre is köszönöm.


2019. jan. 25. 23:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek.
2019. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagy része ezeknek a fenyegetosdinek kamu , csak a pofajuk jár.

Ha mégsem , akkor biztonság kedvéért szerezz be egy paprika sprayt és fujd pofán az összeset .

2019. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
De a barátnőd a verés után miért nem ment azonnal a rendőrségre, és miért nem jelentette fel őket. Cigányok ellen csak ez a jó, vagy az, ha minden fehér összeállna, és csapatostul megtépné őket. Cigányok is csak falkában kemények.
2019. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Én is utálom őket..

De sajnos nem tudok mit csinálni..

Hát nem tudok hétvégén semmit beszerezni..

Úgyhogy fogalmam sincs milesz..

2019. jan. 25. 23:16
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Csak az erőből értenek. Szerintem trombitáld össze a barátaidat, és tartsatok valami kis erődemonstrációt. Ha látják hogy félsz, még jobban rádszállnak. Mutassatok erőt és ijesszétek el őket.
2019. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
25%
Esetleg egy boxert nem tudnál szerezni pl egy haverodtól ha van valakinek? H egyáltalán csinálnak valamit, az is lehet, hogy csak rád akartak ijeszteni (ami látszólag sikerült is nekik)
2019. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Nem félek.

A barátaimnak nem szeretnék bajt..

A barátnőmet féltem..

Én egyáltalán nem félek,csak nem tudom mit csináljak. Mert azzal tisztába vagyok hogy ha odajönnek 5-6an már akkor is félholtra vernek..

Megoldást nem találok a helyzetre:(

2019. jan. 25. 23:20
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem Engem minősít majd hogy csapatostol vernek meg hanem őket.
2019. jan. 25. 23:22
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarsz szólni a szüleidnek és a barátaidnak?

Pont az lenne a hatásos, ha a cigányok látnák, hogy ti is falkában vagytok.

Szerintem a legjobb az lenne, ha a közelben figyelne apukád meg néhány kemény kötésű ismerőse. Aztán, ha odamegy hozzád egy falka cigány, akkor hirtelen ők is ott teremnének, aztán elkezdenék őket kérdezgetni, hogy mégis mit csinálnak ők itt most? Ha a cigányok néhányszor tapasztalnák, hogy körülötted védelmi háló van, nem mernének hozzád nyúlni.

2019. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nagyon lekicsinyítve érzem Magam hogy másoknak kellene megvédeni.
2019. jan. 25. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!